Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Předsevzetí o změně interiéru? Směle do toho

Nový rok je symbolem nového začátku a každý doufá, že přinese něco lepšího než ten rok minulý. Proto si dáváme různá předsevzetí, pro která máme v tu chvíli dost odvahy. Často to bývají i věci, které je opravdu obtížné splnit. Pokud jste si ale předsevzali, že vylepšíte Váš byt, tak na tom nic složitého není. Máme pro Vás několik tipů, jak na to.

 

Zbavte se lapačů prachu

Ačkoliv předvánoční úklid Vám možná pomohl zbavit se spousty nepotřebných věcí, s vánoční výzdobou přišlo zase spoustu možná tematických, ale nepotřebných věcí. Je na čase je zase uklidit do krabice. Jestliže jste dostali jako pozornost od známých nejrůznější svícínky, dekorační skleničky, či figurky, zbavte se jich. Pokud je Vám něco líto vyhodit, schovejte si to do krabice, nebo to darujte někomu, kdo z toho bude mít radost. Takové lapače prachu ale většinou vypadají dost kýčovitě a je s nimi spousty práce.

 

Naplánujte si, jak budou změny vypadat

Mít představu je velmi důležité. Ještě důležitější ale je, dát tomu přesnou podobu. Dříve, než začnete se změnami, vše si pořádně promyslete a změřte si, zda se nábytek vejde tam, kam ho chcete, ať máte dostatek času vymyslet jinou variantu a nešoupete například s gaučem sem tam.

 

Nejjednodušší změna? Malování!

Jestliže chcete Váš interiér oživit, potom nejjednodušším způsobem, jak to udělat, je vymalovat jinou barvou. Nemusíte mít barevné všechny zdi, ale třeba jen na jednu hodit výraznou barvu (vždy by to měla být ta nejsvětlejší zeď) a ostatní nechte bílé. Pokud se nechcete vrhat zrovna do malování, pořiďte si nějakou pěknou tapetu. Ideální je potom barvu zdi sladit s novým kobercem, aby pokoj působil uceleně.

 

Vsaďte na doplňky

Správnou volbou je také pořízení výrazných doplňků. Může jít například o polštářky na gauč, nový obraz, netradiční taburet, barevné závěsy a mnoho dalších věcí.

K oživení interiéru není potřeba příliš mnoho námahy, ani peněž. Stačí si to dobře promyslet a zaměřit se na maličkosti. Tak směle do toho!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen