Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Předvánoční úklid a výzdoba, která rozzáří váš byt

Ačkoli ještě Českou republiku nepokryla bíla peřina a tu a tam někdy vyklíčí nějaká ta jiřina, kalendář už nám hlásí, i přesto že se to nezdá, příchod Vánoční. Příchod Vánoc a nového roku, který následuje, nám přináší nový začátek. Možnost udělat si ve svých věcech pořádek a vytyčit si nové priority pro nadcházející rok. Vánoce, jsou ale zejména svátkem rodinným. Jsou to chvíle, které strávíme se svou rodinou. Chvíle, kdy chceme svým bližním udělat radost. Proto všechna ta výzdoba a úklid. Vánoce nás vytrhávají od veškeré každodennosti, proto jsou pro nás dny vánoční, tak magické.

Předvánoční úklid

Právě se vám na poslední chvíli podařilo sehnat všechny vánoční dárky, ale vůbec vám nezbývá čas na předvánoční úklid? Není třeba být nervózní, předvánoční úklid si člověk musí užít! Neboť zrovna při úklidu, se vám podaří odhalit zapomenuté věci, na které jste celý rok ani nesáhli. Valná většina lidí nakonec skončí u krabice s fotkami, u kterých vzpomíná na svá předešlá léta. Proto je zásadní, brát vánoční úklid jako jednoduchou detoxikaci, která ostatním přinese svěžest a pohodu.

Pro začátek, pokud se opravdu nacházíte ve skluzu, je důležité si stanovit plán, co vše chcete uklidit. Prioritou asi budou všechny povrchy a okna, na které přijde výzdoba. V zimě je sice mytí oken složitější, ale bude vám stačit pouze kvalitní utěrka, která nepouští vlákna, noviny a směs vody, lihu a octa. S octem to ale nepřehánějte, stačí pouze jedna čajová lžička.

Největší ztráta času vás čeká v koupelně a na záchodě. O to hůře, pokud se potýkáte s tvrdou vodou, která napadá veškeré baterie. Nejefektivnějším bojovníkem proti vodnímu kameni je citron, pod jehož nánosem nečistota změkne.

Při úklidu místnosti, si s sebou doporučuji vzít krabici, do níž můžete vložit již nepotřebné věci. Věcmi, které jsou v dobrém stavu, dokonce můžete udělat radost i jiným.

Vánoční výzdoba

Pokud se vám podařilo uklidit ještě před 24. prosincem, pusťte se rychle do výzdoby. Pro začátek by bylo vhodné ozdobit stromeček. V případě, že chcete být opravdu originální, si můžete pořídit průhledné, skleněné či plastové baňky a do nich pinzetou vnášet přírodní materiál, jako jsou jehličky, malé šišky, mech a podobně.

Mezitím své děti zabavte papírovými origami, které se skvěle hodí na zavěšení místo záclon. Pro milovníky amerického stylu, kteří mají krb, je na něj vhodné zavěsit barevné punčošky. Ponožky můžete vyrobit třeba ze starého svetru. Nejedná se o nic těžkého, potřebujete pouze nitě, špendlíky, nůžky, pravítko a případně i šicí stroj. Pokud nemáte k dispozici šicí stroj, došijte vystřižený tvar ručně.

A jakmile máte svůj interiér krásně čistý, voňavý a vyzdobený, můžete si začít krásně užívat čas vánoční.

 

 

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen