Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Příprava interiéru na Advent

Blíží se Vánoce a vy přemýšlíte, jak si letos zpříjemníte nejen sváteční dny, ale také adventní čas? Jakou výzdobu a další prvky přichystáte? Inspirace napoví.

Rok se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a nás ještě předtím čeká to nejkrásnější období, a sice Advent a na něj navážou nejkrásnější svátky v roce, Vánoce.  Nepředbíhejme však čas a zůstaňme v čase adventním.

Je to období, které nastává přesně 4 týdny před Štědrým dnem a každou neděli se zapálí jedna svíčka na adventním věnci. Ta čtvrtá začne hořet právě na Štědrý den.

Je to nejen období klidu a míru, pozastavení se nebo také období půstu, ale i období velkého úklidu, pečení cukroví a vánoční výzdoby. A tak je na Advent i svátky vánoční se potřebné náležitě připravit.

 

  • V první řadě je potřebný generální úklid, abychom se zbavili všech nepotřebných věcí, prachu a nečistot, umyli okna, vyměnili záclony, závěsy, přinutili k úklidu i děti, protože by je jinak Ježíšek nemusel s dárky vůbec navštívit. Takže dětský pokoj se bude jenom blýskat.  Ale abychom nezůstali pouze u práce, s tímto obdobím je spojena mnohem příjemnější záležitost, a to vánoční výzdoba, různé dekorace, doplňky, a hlavně adventní věnec.

 

  • Právě adventní věnec nemůže v žádné domácnosti chybět, protože je to tradice a symbol Vánoc. A to v provedení jak na stůl, tak i na dveře. Můžete si jej v obou případech nejen koupit hotově vyrobený, ale i sami si jej vyrobit a využít vlastní fantazii a přizpůsobit jej svému interiéru. Stačí třeba kruh z polystyrénu, pár jehličnatých větviček, stuha, vánoční ozdůbky a dekorace, čtyři svíčky a věnec je na světě. Můžete jej následně položit na konferenční stolek, kde bude zdobit obývací pokoj nebo využít také předsíň, ve které stojí třeba komoda. A ten bez svíček s radostí pověsit na dveře ať už vchodové nebo interiérové.

 

  • Další vánoční výzdoba bez pochyb patří také na zdi, police a do oken. Nejkrásnějším řešením jsou světýlka. Dodávají nejen krásný dizajn, ale také příjemnou, útulnou a klidnou atmosféru. K dostání jsou různé světelné řetězy ať už barevné nebo v různých odstínech bílé a také různé svítící dekorace, které můžete pověsit jak do oken, tak položit na parapety nebo police, kolem obrazů a vyzdobit osvětlením se může třeba i sedací souprava.

 

  • Vánočních dekorací je všude dostatek, takže si svůj interiér můžete kromě světýlek vyzdobit svícny a dalšími doplňky s vánoční tematikou jako například ubrusy, přehozy, polštáře, obrázky a mnoho dalšího. O Vánocích je i kýčovitost povolena, takže všechno, co je třpytivé a připomíná Vánoce, vaše domácnost snese.

 

  • K Adventu patří také typická vůně Vánoc jako skořice, vanilka i vůně jehličí. Tuto vůni si můžete dopřát nejen samotným pečením perníčků a vanilkových rohlíčků, ale také různými aromatickými svíčkami a voňavými dekoracemi s vůní Vánoc.

 

Máte hotovo? Tak si sedněte, zachumlejte se do deky s vánočním motivem a dopřejte si šálek hřejivého punče nebo svařáku. I to k adventnímu a vánočnímu období patří.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen