Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Příprava interiéru na Advent

Blíží se Vánoce a vy přemýšlíte, jak si letos zpříjemníte nejen sváteční dny, ale také adventní čas? Jakou výzdobu a další prvky přichystáte? Inspirace napoví.

Rok se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a nás ještě předtím čeká to nejkrásnější období, a sice Advent a na něj navážou nejkrásnější svátky v roce, Vánoce.  Nepředbíhejme však čas a zůstaňme v čase adventním.

Je to období, které nastává přesně 4 týdny před Štědrým dnem a každou neděli se zapálí jedna svíčka na adventním věnci. Ta čtvrtá začne hořet právě na Štědrý den.

Je to nejen období klidu a míru, pozastavení se nebo také období půstu, ale i období velkého úklidu, pečení cukroví a vánoční výzdoby. A tak je na Advent i svátky vánoční se potřebné náležitě připravit.

 

  • V první řadě je potřebný generální úklid, abychom se zbavili všech nepotřebných věcí, prachu a nečistot, umyli okna, vyměnili záclony, závěsy, přinutili k úklidu i děti, protože by je jinak Ježíšek nemusel s dárky vůbec navštívit. Takže dětský pokoj se bude jenom blýskat.  Ale abychom nezůstali pouze u práce, s tímto obdobím je spojena mnohem příjemnější záležitost, a to vánoční výzdoba, různé dekorace, doplňky, a hlavně adventní věnec.

 

  • Právě adventní věnec nemůže v žádné domácnosti chybět, protože je to tradice a symbol Vánoc. A to v provedení jak na stůl, tak i na dveře. Můžete si jej v obou případech nejen koupit hotově vyrobený, ale i sami si jej vyrobit a využít vlastní fantazii a přizpůsobit jej svému interiéru. Stačí třeba kruh z polystyrénu, pár jehličnatých větviček, stuha, vánoční ozdůbky a dekorace, čtyři svíčky a věnec je na světě. Můžete jej následně položit na konferenční stolek, kde bude zdobit obývací pokoj nebo využít také předsíň, ve které stojí třeba komoda. A ten bez svíček s radostí pověsit na dveře ať už vchodové nebo interiérové.

 

  • Další vánoční výzdoba bez pochyb patří také na zdi, police a do oken. Nejkrásnějším řešením jsou světýlka. Dodávají nejen krásný dizajn, ale také příjemnou, útulnou a klidnou atmosféru. K dostání jsou různé světelné řetězy ať už barevné nebo v různých odstínech bílé a také různé svítící dekorace, které můžete pověsit jak do oken, tak položit na parapety nebo police, kolem obrazů a vyzdobit osvětlením se může třeba i sedací souprava.

 

  • Vánočních dekorací je všude dostatek, takže si svůj interiér můžete kromě světýlek vyzdobit svícny a dalšími doplňky s vánoční tematikou jako například ubrusy, přehozy, polštáře, obrázky a mnoho dalšího. O Vánocích je i kýčovitost povolena, takže všechno, co je třpytivé a připomíná Vánoce, vaše domácnost snese.

 

  • K Adventu patří také typická vůně Vánoc jako skořice, vanilka i vůně jehličí. Tuto vůni si můžete dopřát nejen samotným pečením perníčků a vanilkových rohlíčků, ale také různými aromatickými svíčkami a voňavými dekoracemi s vůní Vánoc.

 

Máte hotovo? Tak si sedněte, zachumlejte se do deky s vánočním motivem a dopřejte si šálek hřejivého punče nebo svařáku. I to k adventnímu a vánočnímu období patří.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen