Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Příprava na Vánoce krok za krokem

Vánoce mají být svátky klidu a míru, ale pro spoustu žen je hlavně předvánoční období plné stresu. Je toho přeci potřeba tolik stihnout – napéct cukroví, uklidit, všechno svátečně vyzdobit, nakoupit a zabalit dárky a nakoupit jídlo, kterého máme ve zvyku spotřebovat přes svátky daleko více než jindy. Abyste to vše zvládli v klidu a bez zbytečné újmy, máme pro Vás jednoduchý přehled, kdy se do čeho pustit.

První týden v prosinci

Advent již běží a to je známkou toho, že Vánoce jsou opravdu již za dveřmi. Jestliže nepatříte mezi ty, kteří dárky shání již od léta, věřte, že nyní je ideální čas s tím začít. Jestliže to necháte na poslední chvíli, možná neseženete to, co jste měli v plánu. V tomto období je také ideální začít s přípravou některých druhů cukroví. Obzvláště perníčky je třeba nechat pěkných pár dní uležet.

 

Druhý týden v prosinci

Jestliže se chystáte na mytí oken a velký předvánoční úklid, rozhodně to nenechávejte na poslední chvíli. Jestliže s tím začnete již v druhém týdnu, nemusíte se stresovat, že to do Vánoc nestihnete. Pár dní před svátky již stačí klasický drobný úklid, aby vše bylo dokonalé. Po velkém úklidu je vhodné rozmístit vánoční dekorace, které navodí tu správnou předvánoční atmosféru. Nezapomeňte na vánoční osvětlení, které dodá interiéru to pravé kouzlo. Jestliže se chystáte na pečení vánočky, můžete si to s předstihem vyzkoušet, aby v den D byla opravdu na jedničku.

 

Třetí prosincový týden

Několik dní před Štědrým dnem je čas dodělat cukroví. Vše namažte a nazdobte, máslové krémy dejte raději do lednice. Je čas i na nepečené cukroví, které se během zbývajících pár dní krásně rozleží. Nezapomeňte nakoupit veškeré potraviny, které budete potřebovat. Na nákup se vydejte nejpozději 22. prosince, ať to máte bez zbytečného stresu. Poslední den před Vánoci si nechte na přípravu salátu a zdobení stromečku. Obalte si kapra, aby byla příprava štědrovečerní večeře rychlá. 

A co na Štědrý den? Nezapomeňte si ho hlavně užít. S ničím se nestresujte a užívejte si lásku a společnost vašich blízkých.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen