Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Příprava na velikonoce

Hledáte inspiraci a originalitu pro jarní a Velikonoční výzdobu? Chcete přivítat jaro, jak se patří a užít si dny plné sluníčka? Každá rada a inspirace se hodí.

Příchod jara a Velikonočních svátků spolu úzce souvisí. V obou případech jde o radost ze sluníčka, prvních čerstvých květin, a hlavně ze svěží a pestré výzdoby. 

V tomto směru hledá inspiraci spousta žen, aby zútulnily svoje bydlení a zároveň přivítaly svátky jara, jak se patří. Takže po jarním úklidu nastává potěšující a osvěžující jarní výzdoba

Po dlouhé zimě už každý přivolává jaro všemi možnými způsoby. Od generálního úklidu, až po práci na zahrádce. A jaro kouká i ze všech oken. K tomu přispívají květiny a zajímavé jarní dekorace.

 

Jak tedy na jarní výzdobu a co právě teď letí?

  • V první řadě to chce prostor oživit něčím opravdu živým. Buď tedy nádhernými živými narcisy, tulipány anebo něčím originálním. Tím může být například živá větvička z jabloně, případně i třešně, která už má zárodky květů. Stačí dát do vázy s vodou a na Velikonoce můžete mít nádherně nazdobený a rozkvetlý stůl nebo okno.
  • Tak jako k Vánocům, tak i k Velikonocům patří charakteristický věnec, který si můžete vyrobit přímo na dveře nebo na stůl. Zatím co ten Vánoční je z větví jehličnanů, ten Velikonoční naopak z větviček takových stromů jako líska, bříza nebo vrba. Jakmile máte základ z proutků, tak již můžete kruh vyzdobit podle vlastní fantazie. Můžete přidat čerstvé květiny, různé dekorace jako barevné skořápky, postavičky, stuhy, cokoliv, co vás napadne a souvisí s jarem.
  • Velice oblíbenou jarní dekorací jsou proutěné košíčky, kterých obsahem jsou čerstvé květinky vypěstované z cibulovin. Nádherně oživí okna, předsíně, verandy i terasy a jarem doslova překypují.
  • Symbolem jara je hlavně proutí, které je vhodné jak do moderního prostředí, tak i na chaty a chalupy, ve kterých to voní historií. Charakteristická vůně proutí připomíná jaro a do obydlí dostává nového a svěžího ducha. V kombinaci s barvami jako zelená, žlutá, či dokonce růžová, rozjasní každý prostor.

 

Ať už je to výzdoba nebo květiny, tak jaro poznáte podle toho, že je všude zeleň a živo.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen