Příprava na velikonoce

  • 2017-03-20
  • 0
  • Nábytek Elegance
Příprava na velikonoce

Hledáte inspiraci a originalitu pro jarní a Velikonoční výzdobu? Chcete přivítat jaro, jak se patří a užít si dny plné sluníčka? Každá rada a inspirace se hodí.

Příchod jara a Velikonočních svátků spolu úzce souvisí. V obou případech jde o radost ze sluníčka, prvních čerstvých květin, a hlavně ze svěží a pestré výzdoby. 

V tomto směru hledá inspiraci spousta žen, aby zútulnily svoje bydlení a zároveň přivítaly svátky jara, jak se patří. Takže po jarním úklidu nastává potěšující a osvěžující jarní výzdoba

Po dlouhé zimě už každý přivolává jaro všemi možnými způsoby. Od generálního úklidu, až po práci na zahrádce. A jaro kouká i ze všech oken. K tomu přispívají květiny a zajímavé jarní dekorace.

 

Jak tedy na jarní výzdobu a co právě teď letí?

  • V první řadě to chce prostor oživit něčím opravdu živým. Buď tedy nádhernými živými narcisy, tulipány anebo něčím originálním. Tím může být například živá větvička z jabloně, případně i třešně, která už má zárodky květů. Stačí dát do vázy s vodou a na Velikonoce můžete mít nádherně nazdobený a rozkvetlý stůl nebo okno.
  • Tak jako k Vánocům, tak i k Velikonocům patří charakteristický věnec, který si můžete vyrobit přímo na dveře nebo na stůl. Zatím co ten Vánoční je z větví jehličnanů, ten Velikonoční naopak z větviček takových stromů jako líska, bříza nebo vrba. Jakmile máte základ z proutků, tak již můžete kruh vyzdobit podle vlastní fantazie. Můžete přidat čerstvé květiny, různé dekorace jako barevné skořápky, postavičky, stuhy, cokoliv, co vás napadne a souvisí s jarem.
  • Velice oblíbenou jarní dekorací jsou proutěné košíčky, kterých obsahem jsou čerstvé květinky vypěstované z cibulovin. Nádherně oživí okna, předsíně, verandy i terasy a jarem doslova překypují.
  • Symbolem jara je hlavně proutí, které je vhodné jak do moderního prostředí, tak i na chaty a chalupy, ve kterých to voní historií. Charakteristická vůně proutí připomíná jaro a do obydlí dostává nového a svěžího ducha. V kombinaci s barvami jako zelená, žlutá, či dokonce růžová, rozjasní každý prostor.

 

Ať už je to výzdoba nebo květiny, tak jaro poznáte podle toho, že je všude zeleň a živo.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
473
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter