Přispěli jsme na projekt Omalovánky první pomoci pro děti

  • 2014-09-01
  • 0
  • Nábytek Elegance

Heslo „škola hrou“ hlásal již v 17. století Jan Amos Komenský, protože dobře věděl, že znalosti se nejlépe předávají zábavnou formou. Přesně v tomto duchu se také nese projekt „Omalovánky první pomoci“, za kterým stojí Český červený kříž a podpořil jej i Nábytek Elegance, s.r.o.

Omalovánky Českého červeného kříže učí děti, jak pomáhat

Tento projekt má děti zábavnou formou seznámit s problematikou první pomoci, což je pochopitelně velmi důležité. Děti se totiž mohou poměrně snadno dostat do situace, kdy takto nabyté vědomosti zužitkují v praxi. Netřeba zdůrazňovat, že právě správné provedení první pomoci či přivolání dospělé osoby je někdy zcela zásadní. Některé situace mohou být navíc pro děti velmi nepříjemné. Připravenost je tedy naprosto klíčová.

Právě proto přišel Český červený kříž ve spolupráci s IV-Nakladatelstvím, s.r.o., s Omalovánkami první pomoci, jejichž autorkou je Mgr. Eva Bernatová, která je podepsána i pod Příručkou první pomoci pro celou rodinu. Tvůrcem ilustrací je Martin Zach.

Omalovánky obsahují 36 obrazových stran, během jejichž vybarvování se děti dozví nejen o ošetření různých drobných zranění či o správném přivolání dospělých, ale seznámí se rovněž s tím, jak si bezpečně hrát, případně jak zabránit nejrůznějším úrazům. Zkrátka a dobře, kluci i holky postupně zjistí vše, co je v této oblasti třeba vědět.

Jsme hrdí na to, že náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz finančně podpořil projekt Omalovánky první pomoci pro děti, a to částkou ve výši 7 000 Kč. Sponzorské dary věnujeme nejčastěji školám či tělovýchovným jednotám, ale uvědomujeme si, že právě o oblasti první pomoci je nutné rozšířit obecné povědomí již v dětském věku.

 
 
*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
512
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter