Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Přispěli jsme na projekt Omalovánky první pomoci pro děti

Heslo „škola hrou“ hlásal již v 17. století Jan Amos Komenský, protože dobře věděl, že znalosti se nejlépe předávají zábavnou formou. Přesně v tomto duchu se také nese projekt „Omalovánky první pomoci“, za kterým stojí Český červený kříž a podpořil jej i Nábytek Elegance, s.r.o.

Omalovánky Českého červeného kříže učí děti, jak pomáhat

Tento projekt má děti zábavnou formou seznámit s problematikou první pomoci, což je pochopitelně velmi důležité. Děti se totiž mohou poměrně snadno dostat do situace, kdy takto nabyté vědomosti zužitkují v praxi. Netřeba zdůrazňovat, že právě správné provedení první pomoci či přivolání dospělé osoby je někdy zcela zásadní. Některé situace mohou být navíc pro děti velmi nepříjemné. Připravenost je tedy naprosto klíčová.

Právě proto přišel Český červený kříž ve spolupráci s IV-Nakladatelstvím, s.r.o., s Omalovánkami první pomoci, jejichž autorkou je Mgr. Eva Bernatová, která je podepsána i pod Příručkou první pomoci pro celou rodinu. Tvůrcem ilustrací je Martin Zach.

Omalovánky obsahují 36 obrazových stran, během jejichž vybarvování se děti dozví nejen o ošetření různých drobných zranění či o správném přivolání dospělých, ale seznámí se rovněž s tím, jak si bezpečně hrát, případně jak zabránit nejrůznějším úrazům. Zkrátka a dobře, kluci i holky postupně zjistí vše, co je v této oblasti třeba vědět.

Jsme hrdí na to, že náš internetový obchod Nábytek-Elegance.cz finančně podpořil projekt Omalovánky první pomoci pro děti, a to částkou ve výši 7 000 Kč. Sponzorské dary věnujeme nejčastěji školám či tělovýchovným jednotám, ale uvědomujeme si, že právě o oblasti první pomoci je nutné rozšířit obecné povědomí již v dětském věku.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen