Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Přizpůsobte vaření podzimu

Rádi vaříte a napadlo vás vařit podle právě probíhajícího ročního období? Hledáte nějakou inspiraci? Vaření podle ročního období se vám může zalíbit.

Ať je léto, zima nebo mráz, tak vařit budeme v každém ročním období. A každé roční období přináší množství inspirací, které můžete právě podle aktuálního počasí přizpůsobit.

 

Pojďme se podívat, co dobrého můžeme uvařit na podzim.

Podzim patří mezi jedno z nejkrásnějších ročních období a přináší mnoho barev, novou energii a občas i babí léto. A zajisté i v kuchyni a přímo na jídelní set nám určitě něco dobrého přinese.

Podzim se nese v duchu nasbíraných plodů, které jsme pracně nasbírali, uskladnili a zavařili. Proto se v kuchyni bude pracovat hlavně s kořenovou zeleninou, jako je mrkev, petržel, pastinák atd., zavařeninami a nebude chybět také cibule a česnek, červená řepa, kapusta, zelí nebo dýně, brambory. Je také skvělým obdobím pro jídla vařené z luštěnin jako hrách nebo cizrna. A určitě na vašich zahrádkách v létě vyrostly třeba cukety, patizony atd. A zajisté jste také chodili sbírat houby, které máte teď někde usušené.                                                                                                                                                      

A z takových surovin se na podzim nechají vytvářet skvělé a originální recepty jako třeba polévky, které přinesou spoustu energie a vitamínů. Můžete vyzkoušet třeba dýňovou, cuketovou, farmářskou, bramborovou a zajisté se najdou i další recepty. 

Váš sklep je určitě také plný uskladněného ovoce od jablek přes švestky až po hrušky. Kromě klasického jablečného štrúdlu nebo švestkového koláče si pochutnáte i na kombinacích jako třeba cibulový salát s jablky nebo švestky ve slanině. A takových kombinací se najde ještě mnohem víc.

Pro toto roční období se skvěle hodí oblíbená pochoutka Ratatouile. V tomto pokrmu najdete snad všechny možné druhy zeleniny, a to od lilku přes cukety a rajčata až po papriky a česnek.

Na podzim se vaše kuchyňská linka otřese v základech, protože tolik pochoutek, kterých si můžete připravit snad ani za celý podzim nestihnete.

Proto nezapomeňme ani na čerstvé ovoce v podobě pomerančů, banánů a mandarinek a dopřejme si také různé bylinkové čaje, které dokážou nejen léčit, posílit, ale také navodit příjemnou a voňavou podzimní atmosféru. Třeba lipový, šípkový nebo meduňkový.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen