Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Přizpůsobte vaření podzimu

Rádi vaříte a napadlo vás vařit podle právě probíhajícího ročního období? Hledáte nějakou inspiraci? Vaření podle ročního období se vám může zalíbit.

Ať je léto, zima nebo mráz, tak vařit budeme v každém ročním období. A každé roční období přináší množství inspirací, které můžete právě podle aktuálního počasí přizpůsobit.

 

Pojďme se podívat, co dobrého můžeme uvařit na podzim.

Podzim patří mezi jedno z nejkrásnějších ročních období a přináší mnoho barev, novou energii a občas i babí léto. A zajisté i v kuchyni a přímo na jídelní set nám určitě něco dobrého přinese.

Podzim se nese v duchu nasbíraných plodů, které jsme pracně nasbírali, uskladnili a zavařili. Proto se v kuchyni bude pracovat hlavně s kořenovou zeleninou, jako je mrkev, petržel, pastinák atd., zavařeninami a nebude chybět také cibule a česnek, červená řepa, kapusta, zelí nebo dýně, brambory. Je také skvělým obdobím pro jídla vařené z luštěnin jako hrách nebo cizrna. A určitě na vašich zahrádkách v létě vyrostly třeba cukety, patizony atd. A zajisté jste také chodili sbírat houby, které máte teď někde usušené.                                                                                                                                                      

A z takových surovin se na podzim nechají vytvářet skvělé a originální recepty jako třeba polévky, které přinesou spoustu energie a vitamínů. Můžete vyzkoušet třeba dýňovou, cuketovou, farmářskou, bramborovou a zajisté se najdou i další recepty. 

Váš sklep je určitě také plný uskladněného ovoce od jablek přes švestky až po hrušky. Kromě klasického jablečného štrúdlu nebo švestkového koláče si pochutnáte i na kombinacích jako třeba cibulový salát s jablky nebo švestky ve slanině. A takových kombinací se najde ještě mnohem víc.

Pro toto roční období se skvěle hodí oblíbená pochoutka Ratatouile. V tomto pokrmu najdete snad všechny možné druhy zeleniny, a to od lilku přes cukety a rajčata až po papriky a česnek.

Na podzim se vaše kuchyňská linka otřese v základech, protože tolik pochoutek, kterých si můžete připravit snad ani za celý podzim nestihnete.

Proto nezapomeňme ani na čerstvé ovoce v podobě pomerančů, banánů a mandarinek a dopřejme si také různé bylinkové čaje, které dokážou nejen léčit, posílit, ale také navodit příjemnou a voňavou podzimní atmosféru. Třeba lipový, šípkový nebo meduňkový.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen