Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Průvodce při nákupu nového nábytku. 3 díl.

Potřebujete si vybrat obchod, kde budete skutečně spokojeni s kvalitou nábytku i s jeho cenou? V našem sortimentu najdete jen kvalitu za dobré peníze!

 

Skvělý nábytek do ložnice

Sháníte nábytek do ložnice, protože ta Vaše už si opravdu přestavbu zaslouží? Udělejte si radost a upravte si místnost, kde trávíte nejvíce času přesně tak, abyste byli maximálně spokojeni! Základem je skutečně pohodlná postel s kvalitními rošty i matracemi, protože jedině tak si zajistíte kvalitní spánek. K tomu se samozřejmě hodí nějaké noční stolky na odložení drobností, které používáte těsně před spaním, a často se hodí i nějaký úložný prostor, abyste měli kam schovat zimní peřiny nebo náhradní polštáře. Když nad tím vším přemýšlíte, říkáte si, zdali to nebude cenově příliš vysoko? Chtěli byste totiž samozřejmě kvalitní materiál, který by měl být zároveň odolný, a to jistě bude něco stát. Určitě bude, ale nemusíte mít obavy, protože v našem obchodě Vám dokážeme nabídnout opravdu skvělé ceny za vysoce kvalitní nábytek a doplňky.

Můžete si u nás vybírat přímo z celých ložnicových sestav, dále si můžete prohlédnout také volitelné sestavy a v neposlední řadě jsou k dispozici matrace a rošty.

Rádi Vám poradíme

Pokud byste měli jakékoli dotazy, určitě se na nás neváhejte obrátit, jelikož Vám vždy rádi vyjdeme vstříc, a poradíme se vším, co Vás bude zajímat či co budete potřebovat.

Výběr nábytku bývá někdy poměrně složitý, je totiž zapotřebí správně rozmyslet barvu, materiál a v neposlední řadě si ohlídat rozměry. Dalším důležitým parametrem je pro zákazníka cena a kvalita. Proto jsme pro Vás připravili jednoduché filtrování produktů na našich stránkách, kdy si můžete nastavit od jaké do jaké částky chcete konkrétní zboží ve vybrané kategorii prohlížet, zdali máte zájem řadit jednotlivé kousky od TOP nabídek, či od nejlevnějšího nebo nejdražšího zboží. Vybírat můžete všechny produkty z přehledných kategorií, kdy si stačí vybrat ten pokoj, který plánujete vybavit a následně se rozbalí nabídka podkategorií.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen