Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Průvodce při nákupu nového nábytku. 4 díl.

Hledáte nejlepší možnost, kde nakoupit opravu kvalitní nábytek do dětského pokoje? Měli bychom pro Vás zajímavé nabídky a různé akce, například na dopravu.

Spolehlivost na prvním místě

Vždy, když vybíráme nový nábytek, hledíme především na kvalitu konkrétního produktu a dále nás zajímá jeho cena a samozřejmě jsou podstatné také materiály. Ať už potřebujete nějakým způsobem doplnit obývací pokoj, ložnici nebo třeba kuchyni a koupelnu, určitě si u nás vyberete. Máme pro Vás připraveny také dětské pokoje, předsíně nebo ve zvláštní kategorii nábytek z masivu.

Jednoduše si tak můžete vybrat kategorii, která Vás zajímá, nastavit si požadované rozpětí ceny a řazení, a pak už stačí jen hledat přesně to, co se Vám bude zamlouvat.

Pohodlný nákup přes internet

Někdy nás může až rozčilovat, jak musíme podnikat výpravy do velkých obchodů s nábytkem a projít stovky produktů, z nichž se nám ani zdaleka nebudou všechny líbit, v obchodě si žádný filtr nepustíme. I proto dnes mnoho zákazníků oceňuje možnost nákupu přes internet, kdy si prohlédnou například gauč či postel na kvalitních fotografiích, zjistí veškeré parametry a mohou si nechat konkrétní kus nábytku dovézt až domů a třeba i vynést přímo do bytu.

Skvělé kousky, které jinde nenajdete

V naší nabídce najdete opravu zajímavé kousky, specialitou jsou krásné sedací soupravy – ty Vám nabídneme ve variantě rohových souprav, s křeslem, které bude hezky ladit nebo si můžete vybrat velkou pohovku anebo  sedací soupravu do U. Samozřejmostí je široká škála barev, kterou lze využít a v neposlední řadě nejrůznější materiály. Což platí i u dalšího nábytku. Skříně a komody nabízíme v mnoha barevných variantách, abyste vždy měli možnost sladit tyto kousky do svého zavedeného interiéru.

Pokud vybíráte pokojíček pro své dítě, ať už malé či studenta, můžete se podívat na připravené sestavy, které lze koupit jako celek, anebo si pak jednotlivě zvolit všechny komponenty. V dětských pokojíčkách najdete hezké barvy, které se líbí především těm mladším, ovšem také jsou na výběr jednoduché a elegantní kombinace.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen