Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Průvodce při nákupu nového nábytku. 5 díl.

Sehnat kvalitní nábytek někdy nebývá úplně snadné, ovšem my pro Vás máme perfektní nabídky! Vysoká kvalita za dostupnou cenu Vás určitě zaujme.

Perfektní a snadné řešení

Potřebovali byste si koupit nový konferenční stolek do obývacího pokoje či pracovny, abyste měli dostatek prostoru i pro relaxování, ale nevíte, který si vybrat? V naší nabídce totiž objevíte nejrůznější kousky, které mají zajímavý design. Ať už hledáte jakoukoli barvu, kombinaci materiálů nebo například jen dnes velmi oblíbenou jednoduchost, můžete se obrátit na náš obchod. Vše za skvělé ceny v té nejvyšší kvalitě.

Bez konferenčních stolků by to zkrátka nešlo, tak vybírejte mezi rustikálními kousky, elegantními stolky a samozřejmě myslete také na rozměry, pokud máte dostatek prostoru v místnosti, vždy se hodí větší plocha stolku.

Nábytek, který si najde místo všude

Nábytek, který má své místo úplně všude, je ten z masivu. Vypadá totiž naprosto skvěle a jeho kvalita je skutečně vysoká. Pokud sháníte vybavení, které s Vámi zůstane opravdu dlouho a přežije i růst Vašich ratolestí, určitě je masiv skvělou volbou. Ať už potřebujete přímo něco pro děti, tedy postele, skříně nebo rovnou nějakou sestavu, nebo sháníte nějakou komodu či postel do vlastní ložnice, určitě si u nás vyberete. K dispozici jsou výrobky přírodního vzhledu, ale samozřejmě tu najdete také různé barvy – například černá v kombinaci s hnědou či oranžovou je dnes velmi oblíbená.

Dalším důležitým a často vyhledávaným nábytkem jsou jídelní sety – často zákazníci hledají dobrou kvalitu za co nejnižší cenu, a tak jsme pro tento případ vytvořili přímo celou kategorii. Klademe důraz na nízkou cenu, ale využíváme nejvhodnější materiály, které se postarají o co nejdelší životnost. Je k dispozici mnoho rozměrů, a samozřejmě sety pro různý počet osob. K dispozici jsou jídelní sety 4+1, 6+1, tedy pro čtyři osoby, až po sety pro 12 osob. Pokud byste potřebovali, můžete vybrat také jídelní židle, nebo rovnou třeba zrenovovat kuchyňskou linku. Vybírejte od profesionálů se zavedenou tradicí, na které se můžete opravdu spolehnout.

Mimo jiné můžete využít různé akce, například na dopravu zdarma. V případě potřeby neváhejte využít ani naší infolinku.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen