Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

První pomoc není věda a zvládne se s Elegancí

Svět je plný nástrah všude, kam se podíváte. Nebezpečí skrývá také domácnost. I nábytek může být důvodem některých zranění. Speciálně pokud se jedná o malé děti. Proto jsme se rozhodli podpořit báječný nápad vydání brožurky Českého červeného kříže První pomoc není věda.

Jedná se o malého pomocníka, který zvládá vysvětlit základy zdravovědy. Jeho prostřednictvím se určitě řadě dětí podaří zábavnou formou zvládnout tyto důležité a potřebné úkony. Dozvědí se, jak zacházet s drobným poraněním nebo jak reagovat na omrzliny a spoustu dalších nezbytností pro život. Nenásilným způsobem se tak nauka o zdraví stane důvěrně známou záležitostí. Na stránkách publikace děti čekají jak naučné informace podané velmi přístupnou formou, tak i doplňující obrázky, testy – jako třeba ten o lidském těle, nebo také osmisměrka.

 

Elegance podporuje děti

Nábytek-Elegance.cz je internetovým obchodem se zaměřením nejen na nábytek, ale také na doplňky do domácnosti. Pro tohoto předního prodejce v oboru na českém a slovenském trhu není takováto forma pomoci žádnou výjimkou. Elegance již v řadě případů děti podpořila, jedním z dřívějších počinů byl i projekt Omalovánky první pomoci.

 

Základy zdravovědy pro bezstarostné dětství

Je skvělé, že prostřednictvím celostátního projektu vznikla brožurka, která řeší seznámení dětí se zdravovědou. Při jejich toulkách nebo i v relativním bezpečí domova je může potkat řada nástrah. Že první pomoc opravdu není žádná věda, se prostřednictvím brožurky snadno dokáže. Nejenže si děti zautomatizují důležitá telefonní čísla, ale také řadu dalších úkonů, které pro ně nebudou v případě potřeby žádným překvapením. Rodiče budou moci být ve větším klidu, když jejich ratolesti vyrazí do přírody nebo za sportem. Vědět si rady napomůže samostatnosti dětí, která je tak důležitá v našem divokém a zrychleném světě.

A na závěr něco velmi příjemného. Pokud se rozhodnete zakoupit něco na adrese Nábytek-Elegance.cz, vlastně určitým způsobem pomáháte podpořit dobrou věc také. A to vždy zahřeje na duši.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen