Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Pusťte jaro do svého domu ‒ jarní motivy v interiéru

Jaro je v plném proudu, příroda se probouzí k životu, sluníčko začíná nabírat na síle. Vpusťte jaro také do svého interiéru. Květiny, motivy s ptáčky, odstíny zelené a žluté. Veselé a hravé tóny, které vašemu obydlí dodají svěží nádech. Nemusíte pořizovat nový nábytek ani dělat rekonstrukci. Stačí se zaměřit na dekorace a drobné detaily ‒ a výsledek bude dokonalý. A my vám dáme pár tipů, jak na to!

Květiny oživí váš interiér

K jaru neodmyslitelně patří květiny. Vaše zahrádka jen hýří barvami a vůněmi, ale co doma? Nebojte se vyzdobit si květinami také svůj interiér. Tulipány ve váze vás naladí na jarní vlnu na 100 procent. Mezi další typické jarní květiny patří narcisy, fialky, petrklíče či sasanky. Květiny ve váze působí velmi příjemně a uvolněně. Bohužel jejich životnost není příliš dlouhá. Velmi oblíbené jsou proto sušené květinové vazby a dekorace, které nevyžadují žádnou péči a přitom působí opravdu krásně. Tyto vazby si můžete vyrobit sami nebo je zakoupit již hotové. Porozhlédněte se po zajímavých nádobách a květináčích, do kterých je naaranžujete.

 

Zaměřeno na zelenou

K jaru neodmyslitelně patří zelená barva. Ta působí velmi příjemně také na náš psychický stav. Například osení si ostatně můžete vypěstovat sami, vyroste do překrásné zelené dekorace přibližně deset dní od výsevu. Osení má rádo teplo, proto při pokojové teplotě roste přímo před očima. Vyrostlé osení můžete svázat mašlí a doplnit žlutými kuřátky. Oblíbená je také řeřicha, kterou navíc využijete jako výbornou bylinku. Nezapomeňte pravidelně zalévat.

 

Stylové doplňky, které oživí interiér

Zaměřte se na doplňky ‒ ty mají v interiéru velký význam. Pořiďte si květinový ubrus nebo prostírání na jídelní stůl s motivem květin. K jaru také patří pastelové barvy ‒ například v podobě ozdobných polštářků nebo přehozů na sedací soupravy. Skvěle vypadají také motivy s ptáčky, například na nádobí nebo v podobě svíček. Můžete si pořídit také nástěnné hodiny s obrázkem kuřátka (nebojte se, trocha „infantilnosti“ neuškodí). Krásně působí také dřevěné dekorace v podobě různých zajíčků, oveček či květin, které můžete zapíchnout k živé rostlině nebo přidat do vázy. Oblíbené jsou také veselé vařečky a nádobí do kuchyně v pestrých barevných kombinacích.

Přijde vám váš byt příliš tmavý? Vyměňte tmavé závěsy za světlé, nebo vymalujte alespoň jednu stěnu zelenou či žlutou barvou. Uvidíte ten rozdíl. Nalaďte se na jarní pohodu!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen