Rafael a my všichni… dětem!

  • 2015-12-17
  • 0
  • Nábytek Elegance

„Nejsmutnější je svět, v němž vyrůstají smutné děti,“ stojí v záhlaví webových stránek nadačního fondu Rafael dětem. Naším velkým přáním je tomu zabránit, proto jsme se rozhodli poskytnout za naši firmu Nábytek Elegance této instituci finanční dar.

Aktuálně pomáháme Ríšovi

Vždy je dobré, když víte, jak konkrétně budou vaše peníze využity. A protože díky nákupům nábytku v e-shopu Elegance přispíváte také, vězte, že aktuálně pomáháme Ríšovi.

Richard Humlíček je 4letý chlapec trpící spinální svalovou atrofií (SMA). Toto onemocnění patří mezi vrozené neuromuskulární choroby. O malého Ríšu se musí kompletně starat maminka. Chlapec nemůže chodit, neleze, nepostaví se na nohy. Aby se zabránilo zkrácení šlach, maminka s ním třikrát denně cvičí.

Jediná možná léčba spinální svalové atrofie je experimentální terapie s využitím kmenových buněk. Zakládá se na aplikaci buněk z vlastní kostní dřeně, tukové tkáně, případně cizí placenty či pupečníkové krve do mozkomíšního moku nebo přímo do svalu. „Tento postup je však velmi nákladný, proto chceme Ríšovi pomoci,“ uvádí Zuzana Bedrunková, ředitelka nadačního fondu Rafael dětem.

Usnadněte spolu s námi Ríšovi a jeho mamince život. Minulý nadační příspěvek ve výši 108 265 Kč byl věnován Danielovi, který je po dětské mozkové obrně, má spastickou diparetickou formu, autismus, mentální retardaci, hypothyreosis. Postižený chlapec za tyto peníze absolvuje neurorehabilitační pobyt v centru Adeli v Piešťanech. 

Ačkoliv nadační fond Rafael dětem existuje teprve od roku 2014, pomohl už organizacím DEBRA CZ, SOS Dětské vesničky, dětským domovům i mnoha jednotlivcům.

 
*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
474
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter