Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Rafael pomáhá dětem a my se na tom podílíme.

„Nejsmutnější je svět, v němž vyrůstají smutné děti,“ tvrdí nadační fond Rafael dětem. Naším velkým přáním je tomu zabránit, proto jsme se rozhodli poskytnout za naši firmu Nábytek Elegance této instituci finanční dar. A komu právě nyní nadace pomáhá?

Aktuálně pomáháme Zoice

Je dobré vědět, že každé darované peníze budou použity na dobrý účel. A tím, že nakupujete v našem eshopu svým způsobem pomáháte i vy. 
 
A právě nyní pomáháme Zoice, která trpí spastickou kvadrupegicku mozkovou obrnou a epilepsií. Holčička si prodělala nespočet složitých operací a výsledkem toho je potřeba pravidelných fyzioterapií a intenzivní péče. Proto maminka požádala naši nadaci o nadační příspěvek, který jí ještě chybí na pořízení nového automobilu pro hendikepované, který má dost prostoru na upevnění vozíku. 
 
Nadační fond Rafael dětem existuje od roku 2014, ale i za tak relativně krátkou dobu pomohl už organizacím DEBRA CZ, SOS Dětské vesničky, dětským domovům i mnoha jednotlivcům.

Pomoc dětem je nesmírně důležitá.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen