Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Report z veletrhu nábytku MEBLE Polska 2015

Internetový obchod Nabytek-elegance.cz se zúčastnil populárního veletrhu nábytku MEBLE Polska 2015, který se konal 17. až 20. února v polské Poznani. S jakými dojmy jsme odjížděli směr Česká republika?

MEBLE Polska 2015 v číslech

4 dny, 42 tisíc m2, 240 vystavovatelů z 9 zemí světa, 20 tisíc návštěvníků – to je ve zkratce souhrn letošního ročníku největšího obchodního veletrhu nábytku ve střední a východní Evropě, MEBLE Polska. Při této události, jež se každoročně koná v polské Poznani, pochopitelně nemohl chybět ani internetový obchod Nabytek-elegance.cz. Přidali jsme se tedy k prodejcům nábytku ze zhruba 45 zemí světa, kteří si tuto událost také nemohli nechat ujít.

Výstava nábytku a doplňků

K vidění bylo samozřejmě obrovské množství nejnovějších trendů v oblasti nábytku a doplňků, o čemž se ostatně můžete sami přesvědčit v naší fotogalerii. Jednotliví prodejci se proto mohli důkladně seznámit s tím, co zajímavého je aktuálně k dispozici na trhu. Na MEBLE Polska 2015 byl přitom vystavován nejen nábytek a doplňky pro domácnost, ale také kancelářský nábytek, starožitnosti, zahradní nábytek, nejrůznější osvětlení, jakož i materiály pro výrobu nábytku, stroje a nářadí apod. Zkrátka a dobře se jednalo o skutečnou výkladní skříň všeho, na co lze v této oblasti narazit.

Nejnovější trendy a barvy

Jednotliví vystavovatelé pochopitelně představili jak tradiční kusy nábytku, tak nekonvenční doplňky. V každém případě byly k vidění i nové trendy a barvy, kterými se Nabytek-elegance.cz nechal inspirovat. Chceme totiž našim zákazníkům neustále přinášet to, co právě „letí“. Vždyť především pro to jsme na výstavu MEBLE Polska 2015 do Poznaně vyrazili. A samozřejmě se už těšíme na příští ročník, který se bude konat 16. až 19. února 2016.  

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen