Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Report z veletrhu nábytku MEBLE Polska 2015

Internetový obchod Nabytek-elegance.cz se zúčastnil populárního veletrhu nábytku MEBLE Polska 2015, který se konal 17. až 20. února v polské Poznani. S jakými dojmy jsme odjížděli směr Česká republika?

MEBLE Polska 2015 v číslech

4 dny, 42 tisíc m2, 240 vystavovatelů z 9 zemí světa, 20 tisíc návštěvníků – to je ve zkratce souhrn letošního ročníku největšího obchodního veletrhu nábytku ve střední a východní Evropě, MEBLE Polska. Při této události, jež se každoročně koná v polské Poznani, pochopitelně nemohl chybět ani internetový obchod Nabytek-elegance.cz. Přidali jsme se tedy k prodejcům nábytku ze zhruba 45 zemí světa, kteří si tuto událost také nemohli nechat ujít.

Výstava nábytku a doplňků

K vidění bylo samozřejmě obrovské množství nejnovějších trendů v oblasti nábytku a doplňků, o čemž se ostatně můžete sami přesvědčit v naší fotogalerii. Jednotliví prodejci se proto mohli důkladně seznámit s tím, co zajímavého je aktuálně k dispozici na trhu. Na MEBLE Polska 2015 byl přitom vystavován nejen nábytek a doplňky pro domácnost, ale také kancelářský nábytek, starožitnosti, zahradní nábytek, nejrůznější osvětlení, jakož i materiály pro výrobu nábytku, stroje a nářadí apod. Zkrátka a dobře se jednalo o skutečnou výkladní skříň všeho, na co lze v této oblasti narazit.

Nejnovější trendy a barvy

Jednotliví vystavovatelé pochopitelně představili jak tradiční kusy nábytku, tak nekonvenční doplňky. V každém případě byly k vidění i nové trendy a barvy, kterými se Nabytek-elegance.cz nechal inspirovat. Chceme totiž našim zákazníkům neustále přinášet to, co právě „letí“. Vždyť především pro to jsme na výstavu MEBLE Polska 2015 do Poznaně vyrazili. A samozřejmě se už těšíme na příští ročník, který se bude konat 16. až 19. února 2016.  

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen