Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Rozkládací pohovky

Rozkládací pohovky jsou praktický doplněk, který nemusí nutně sloužit jen pro “nouzové” přespání. S jeho pomocí si můžete vytvořit praktický a krásný interiér i na malém prostoru. Co při tomto výběru zohlednit? Jak vybrat rozkládací pohovku?

Rozkládací pohovky nejsou vhodné jen na chaty a chalupy či do malých pokojů. Své uplatnění naleznou i v běžné domácnosti. Zcela bez rozpaků z ní můžete udělat středobod místnosti a postupně od ní odvodit zbytek interiéru.

Rozkládací nemusí být jen pohovka. Existuje i celá řada rozkládacích křesel, které vytvoří pohodlné jednolůžko, na kterém se bude váš host cítit více jak pohodlně. Stejně tak můžete do dětského pokoje umístit rozkládací dětskou postel, na které se kamarádi Vaši ratolesti zaručeně dobře vyspí.

Jak na materiál

Jelikož se předpokládá, že se na pohovce bude sedět a zároveň spát, je volba materiálu poměrně rozhodující. Ale jako u každého jiného kusu nábytku dejte především na vlastní vkus a finanční možnosti.

●     Látkový potah bude levnější, bude se poněkud hůře udržovat (v případě že nebude snímatelný), ale snese i lehké desinfekční prostředky.

●     Kožený potah bude vždy působit honosnějším dojmem, snáze se čistí, ale bude vždy dražší.

Při výběru se rozhodně se podívejte na rozkládací mechanismus. Čím bude složitější, tím více se o něj budete muset v budoucnosti strat. Podívejte se i na matraci a rošt. Pokud plánujete rozkládací pohovku využívat pravidelně, budete zřejmě to nejdůležitější.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen