Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Samolepky v interiéru

Hlavní boom mají již samolepky nejspíše za sebou. Stále ale patří k nejrychlejším způsobům, jak si zkrášlit interiér. Jako při každé činnosti v rámci vašich čtyřech zdí, i zde musíte dávat pozor na to, aby se celá akce nevymkla kontrole.

Motivy samolepek jsou totiž vždy graficky velmi výrazné. Pokud váš interiér s tímto nepočítá - nemáte určené místo, které je pro dominantu ideální - snadno se může stát, že vše bude kontraproduktivní a samolepka vyzní spíše komicky a nezapadne do kompozice interiéru.
 

Základní pravidla

Vždy si dopředu rozmyslete, jakou samolepku budete chtít a kde ji budete chtít. Nikdy nepropadejte impulzivním nápadům typu: “Jé, to je super, to se mi líbí, to musím mít doma na zdi.” Pokud jste ale již bezmyšlenkovitě pořídili nějaké dílo, které vás opravdu oslovilo, tak s jeho lepením počkejte.
 
Výrazná grafika vždy vyžaduje dostatek volného místa kolem sebe. Samolepka na krbu nebo vedle sedací soupravy se vždy mine účinkem. Ideální jsou volné stěny v chodbě, dětském pokoji nebo v kuchyni. 
 
Pokud jste odvážní, tak malé samolepky můžete kombinovat s klasickými obrazy. Je to na vás výstřední? Tak kolem samolepky pověste klasický obrazový rám a vytvořte tak nevšední obraz nebo dokonce koláž z více kusů. Samolepka se díky rámu nebude opticky vznášet ve volném prostoru a rám ji dodá na důvěryhodnosti. 
 

Až přestane bavit

Motiv samolepek se může po nějakém čase omrzet. Tak je tomu u každého módního trendu. Výrobci se dušují, že jejich odstranění je snadné. Z vlastní zkušenosti ale vím, že tak snadné není. S nejednou samolepkou se odporoučela i část stěny. 
 
Pokud se jedná o samolepky z vinylové fólie, tak doporučuji vzít fén, nastavit ho na nízkou teplotu a ze vzdálenosti zhruba 20 centimetrů samolepku zahřívat. Poté ji pod ostrým úhlem začněte opatrně sloupávat. Ale opravdu opatrně. 
 
 

A malý tip na závěr: 

Pokud si nevyberete žádný z nabízených motivů, tak se podívejte na internet. I v České republice již existuje poměrně dost studií, která vám samolepku vytisknou a vyřežou podle vašich návrhů.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen