Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Samolepky v interiéru

Hlavní boom mají již samolepky nejspíše za sebou. Stále ale patří k nejrychlejším způsobům, jak si zkrášlit interiér. Jako při každé činnosti v rámci vašich čtyřech zdí, i zde musíte dávat pozor na to, aby se celá akce nevymkla kontrole.

Motivy samolepek jsou totiž vždy graficky velmi výrazné. Pokud váš interiér s tímto nepočítá - nemáte určené místo, které je pro dominantu ideální - snadno se může stát, že vše bude kontraproduktivní a samolepka vyzní spíše komicky a nezapadne do kompozice interiéru.
 

Základní pravidla

Vždy si dopředu rozmyslete, jakou samolepku budete chtít a kde ji budete chtít. Nikdy nepropadejte impulzivním nápadům typu: “Jé, to je super, to se mi líbí, to musím mít doma na zdi.” Pokud jste ale již bezmyšlenkovitě pořídili nějaké dílo, které vás opravdu oslovilo, tak s jeho lepením počkejte.
 
Výrazná grafika vždy vyžaduje dostatek volného místa kolem sebe. Samolepka na krbu nebo vedle sedací soupravy se vždy mine účinkem. Ideální jsou volné stěny v chodbě, dětském pokoji nebo v kuchyni. 
 
Pokud jste odvážní, tak malé samolepky můžete kombinovat s klasickými obrazy. Je to na vás výstřední? Tak kolem samolepky pověste klasický obrazový rám a vytvořte tak nevšední obraz nebo dokonce koláž z více kusů. Samolepka se díky rámu nebude opticky vznášet ve volném prostoru a rám ji dodá na důvěryhodnosti. 
 

Až přestane bavit

Motiv samolepek se může po nějakém čase omrzet. Tak je tomu u každého módního trendu. Výrobci se dušují, že jejich odstranění je snadné. Z vlastní zkušenosti ale vím, že tak snadné není. S nejednou samolepkou se odporoučela i část stěny. 
 
Pokud se jedná o samolepky z vinylové fólie, tak doporučuji vzít fén, nastavit ho na nízkou teplotu a ze vzdálenosti zhruba 20 centimetrů samolepku zahřívat. Poté ji pod ostrým úhlem začněte opatrně sloupávat. Ale opravdu opatrně. 
 
 

A malý tip na závěr: 

Pokud si nevyberete žádný z nabízených motivů, tak se podívejte na internet. I v České republice již existuje poměrně dost studií, která vám samolepku vytisknou a vyřežou podle vašich návrhů.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen