Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Sedací soupravy nejsou pouhým estetickým doplňkem

Tvrdí se, že sedací soupravy jsou srdcem bytu. Jsou totiž místem setkávání, shledání, fandění, místem rozhovorů, ale i odpočinku a rozjímání. Snem snad každého, je mít nádhernou, prostornou a neobyčejnou sedací soupravu. Avšak neméně důležité je rozmyslet si, jak a na co tento doplněk domácnosti využijeme. Důraz na estetičnost je sice nesmírně podnětný, avšak nesmíme zapomenout ani na praktičnost, funkčnost či univerzálnost.

Právě ono zamyšlení nad funkcí nové sedací soupravy by mělo vést ke konečnému rozhodnutí a nákupu té nejideálnější. Velká řada dnešních sedacích souprav má ukládací prostor. Některé sestavy jsou rozkládatelné, což znamená, že dublují funkci postele. Jiné sedací soupravy v sobě zase ukrývají masážní funkce, ukládací prostory, knihovnu, atd.

 

Sedací soupravy se zdravotní matrací…? Ano, jde to.

Chcete-li svou sedací soupravu rozložit a využít náhradního lůžka, rozhodně si promyslete, zda toto lůžko bude sloužit každodennímu či jen občasnému spaní. Každodenní spánek si žádá i lepší matraci. V dnešní době není dokonce problémem, sehnat zdravotní matrace též do rozkládací soupravy. Dlouhodobé rozkládání soupravy se jistě podepíše i na dalších faktorech. Věnujte proto pozornost i rozkládacímu mechanismu, čalounění či výběru potahového materiálu. Jistě tak přihlédnete k antialergickým variantám rozkládacích sedacích souprav nebo k rozměrově atraktivnějším variantám.

 

Přestože standardem jsou stále molitanové nebo polyuretanové sedáky, pro potřeby dlouhodobého spánku se vyrábějí i pružinové varianty nebo masážní matrace. Dle nabídky rozkládacích souprav se můžete rozhodnout, zda zvolíte kombinaci speciálních rozkládacích částí souprav nebo zda si objednáte kvalitní ortopedickou matraci.

Do úložného prostoru se vejde také nepotřebný nábytek

Od sedací soupravy většinou očekáváme více, než jen pohodlné sezení. Proto přijde vhod i další praktický doplněk. A to ukládací prostor. Problém nedostatku místa řeší mnoho domácností. Kompromisem se poté stává malá pohovka, kam se stěží vejdou pravidelní obyvatelé bytu, natož příchozí návštěva. Přitom řešení je tak jednoduché. Díky pořízení velké sedací soupravy využijete veškerou její spodní část k tomu, abyste zde našli místo pro nepotřebný nábytek, sezónní oblečení či bytový textil.

Dalšími praktickými doplňky sedacích souprav, s nimiž se můžeme setkat, jsou nejrůznější odkládací plochy, vnější vitríny, sloužící jako knihovny, kapsy na noviny, dokumenty nebo ovladače. Kombinaci pohodlí, praktičnosti a relaxace nalezneme v sedacích soupravách, které můžeme použít též jako masážní křesla.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen