Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Skříňky pod TV

Tento nenápadný kus nábytku se stal součástí snad každé české domácnosti. Dokonce i pokud je televize zavěšena na stěně, je pod ní umístěna nějaká skřínka. Tento praktický pomocník dokáže zastat mnoho funkcí. Jak na jeho výběr?

Televizní stolek bude pravděpodobně kus nábytku, který budete mít na očích poměrně často. Proto je důležité ho volit obezřetně. Zaměřte se na to, co od něj očekáváte a jaké funkce by měl mít.

Zbavte se kabelů

Nejdůležitější funkcí tv stolku je skrýt nevzhlednou kabeláž, kterou i dnešní vyspělá technika stále potřebuje. Pokud se navíc rozhodnete využít tento kus nábytku jako centrum vaší moderní domácnosti (pro to je také většinou určen), naroste “chuchvalec” kabelů leckdy do neúnosných rozměrů. Proto by tv stolek vybaven žlábky, otvory a dalšími vychytávkami, které kabeláž skryjí a pomohou ji udržet v uspořádaném stavu.

Další drobnosti

Zaměřte se i na nosnost. I když jsou nové televize čím dál tím užší, neznamená to automaticky, že bude jejich hmotnost nižší. Nemáte-li pro televizi speciální místo, nebo potřebujete-li televizi přemísťovat, bude pro vás ideálním řešení televizní stolek na kolečkách. Ty ale pečlivě prozkoumejte. Zde se nevyplatí šetřit. Špatná kolečka mohou zapříčinit pád veškerého vybavení.

Televizní stolek by měl mít minimálně jednu polici, která nebude ničím kryta. Ovládání elektroniky (DVD-přehrávač, zesilovač apod.) by poté bylo velmi obtížné, ne-li nemožné. Pokud již tyto kusy vlastníte, tak si je před nákupem televizního stolku přeměřte, aby na vás nečekalo nemilé překvapení.

Pokud byste potřebovali více prostoru nebo chtěli sladit více kusů nábytku, měli byste se poohlédnout po kompletní obývací stěně či sestavě. Ty většinou obsahují i rozměrné skříně a další úložný prostor.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen