Sponzorský dar

  • 2015-10-16
  • 0
  • Nábytek Elegance

Náš internetový obchod patří mezi přední internetové prodejce nábytku na českém a slovenském trhu. Naším cílem je prodej kvalitního a rozmanitého nábytku, zabýváme se ale také dalšími činnostmi. Snažíme se pomoci potřebným, proto jsme se nyní zaměřili na dva charitativní projekty, a to pro Denní stacionář Domovinka a sociálně terapeutickou dílnu Klíček v Bohumíně. Hlavním cílem těchto projektů je pomoci zařadit handicapované děti do společnosti.

Představení našeho eshopu Nabytek-elegance.cz

Domov je pro nás to nejdůležitější místo, a chceme se v něm proto cítit příjemně. Základem je kvalitní a moderní nábytek, který musí splňovat všechny na něj kladené nároky. V našem obchodě si vybere každý. Přinášíme rozmanitý sortiment nábytku do celého bytu za příznivé ceny, které jsou dostupné všem.

Jaké výhody u nás najdete? Pokud bude cena vaší objednávky vyšší než 9 999 Kč, neplatíte dopravu. Pokud budete mít zájem, nábytek vám rádi vyneseme do patra a také odborně smontujeme. Jestliže nyní nemáte hotovost, žádný problém. Pořiďte si nábytek na splátky.  

Pomáháme dětem, které to potřebují

Snažíme se pomáhat potřebným. Náš internetový obchod se nezaměřuje pouze na prodej moderního a elegantního nábytku, ale také finančně přispívá institucím a projektům spojeným s dětmi. V minulosti jsme podpořili například malé fotbalisty v klubu TJ Písečná, přispěli jsme na projekt „Omalovánky první pomoci pro děti“. Hlavním účelem tohoto projektu bylo seznámit děti zábavnou formou s problematikou první pomoci. Také jsme velmi rádi poskytli finanční dar ZŠ a MŠ Písečná. Největší odměnou je pro nás dětský úsměv.

 

 

Autismus – nemoc, před kterou nesmíme zavírat oči

Pravidelně se také podílíme na projektu For Help, jenž se zabývá podporou autistických dětí. Autismus patří mezi nejzávažnější poruchy dětského mentálního vývoje, postiženy jsou některé mozkové funkce. Jde o vrozenou poruchu, jejímž důsledkem je, že dítě zcela nerozumí tomu, co vidí, slyší a prožívá. Dochází k narušení sociální interakce, komunikace a představivosti. Tato nemoc se obvykle diagnostikuje již v dětství. Ačkoliv je autismus neléčitelný, stále je zde dostatek prostoru a možností, jak s těmito dětmi pracovat a co nejvíce jim usnadnit začlenění do společnosti.

Internetový obchod Nábytek-Elegance.cz se rozhodl podpořit společnost FOR HELP, jejímž hlavním zaměřením je terapeutická a poradenská péče pro malé i velké autisty. Projekt usiluje o ochranu jejich práv, vytváření prostoru pro pracovní uplatnění, podporu a rozvoj komunikace a aktivit.  

Naše projekty

Nyní jsme nakoupili ručně malovaná vánoční přáníčka od dětí formou sponzorského daru. Jde o projekty Denního stacionáře Domovinka a sociálně terapeutické dílny Klíček v Bohumíně. DS Domovinka představuje řešení pro ty, kteří se denně starají o členy rodiny, ale potřebují také docházet do zaměstnání či získat čas pro své osobní potřeby.

Hlavním posláním terapeutických dílen v Bohumíně je poskytovat osobám, které mají mentální, zdravotní či tělesné postižení, různé aktivizační a pracovní programy s cílem podpořit vytváření jejich pracovních a sociálních dovedností.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
645
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter