Taburety – pěkný doplněk i pohodlný nábytek

  • 2017-01-08
  • 0
  • Nábytek Elegance
Taburety – pěkný doplněk i pohodlný nábytek

Využití taburetu je opravdu různorodé. Pro většinu z nás slouží jako podnožka, či stolička. Obzvláště děti si ho často oblíbí i jako sedátko. Zkrátka a dobře by takový taburet neměl chybět v žádném obývacím pokoji. Jak ale vybrat ten správný?

Druhů taburetů je opravdu hodně. Většinou si pořizujeme takový, aby se hodil k sedací soupravě. Často se dá koupit rovnou i jako její součást. Tím perfektně splyne s celkovým vzhledem obývacího pokoje. Je ale možné z taburetu udělat i extravagantní doplněk. V dnešní době je na výběr z nejrůznějších barev a tvarů. Můžete tak celý obývák tímto malým kouskem nábytku oživit. Rozhodně se barev nebojte.

Velice oblíbené jsou taburety s úložným prostorem. Do nich můžete schovat téměř cokoliv. Od složené deky, kterou vytáhnete při večerním sledování televize, přes dětské hračky, až po lahev s něčím speciálním, která tak bude stále při ruce.

 

Pečujte o taburet s láskou

Tak jako o každý nábytek, i o taburety je potřeba náležitě pečovat. Taburety je samozřejmě možné zakoupit v různém čalounění. Někdo si potrpí na kůži všech barev, ať už přírodní, či syntetickou, někdo má raději textilní potah. Kůže má tu výhodu, že v případě nečistot je možné ji jednoduše otřít. U textilu většinou musíme použít trochu vody a náležitý čistící prostředek. Potom jsou tu ale ještě další varianty, které mají velmi jednoduchou údržbu. Velmi pěkně vypadají nejrůznější potahy na taburety. Díky nim můžete střídat barvu taburetu třeba podle nálady. A v případě potřeby potah jednoduše hodíte do pračky. Takové potahy se dají zakoupit, ale s trochou šikovnosti si je zvládnete i ušít, uplést, či uháčkovat.

Jestliže máte rádi nevšednost, potom si kromě klasických taburetů můžete pořídit například malé sedací vaky, ať už plněné vzduchem, či kuličkami. Jsou opravdu pohodlné a v interiéru vypadají opravdu zajímavě.

Pokud ve Vašem obýváku ještě taburet chybí, potom si ho neváhejte pořídit. Umístěte ho k sedací soupravě a uvidíte, že se o něj nakonec členové domácnosti poperou. 

 
 
 
*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
767
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter