Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Taburety – pěkný doplněk i pohodlný nábytek

Využití taburetu je opravdu různorodé. Pro většinu z nás slouží jako podnožka, či stolička. Obzvláště děti si ho často oblíbí i jako sedátko. Zkrátka a dobře by takový taburet neměl chybět v žádném obývacím pokoji. Jak ale vybrat ten správný?

Druhů taburetů je opravdu hodně. Většinou si pořizujeme takový, aby se hodil k sedací soupravě. Často se dá koupit rovnou i jako její součást. Tím perfektně splyne s celkovým vzhledem obývacího pokoje. Je ale možné z taburetu udělat i extravagantní doplněk. V dnešní době je na výběr z nejrůznějších barev a tvarů. Můžete tak celý obývák tímto malým kouskem nábytku oživit. Rozhodně se barev nebojte.

Velice oblíbené jsou taburety s úložným prostorem. Do nich můžete schovat téměř cokoliv. Od složené deky, kterou vytáhnete při večerním sledování televize, přes dětské hračky, až po lahev s něčím speciálním, která tak bude stále při ruce.

 

Pečujte o taburet s láskou

Tak jako o každý nábytek, i o taburety je potřeba náležitě pečovat. Taburety je samozřejmě možné zakoupit v různém čalounění. Někdo si potrpí na kůži všech barev, ať už přírodní, či syntetickou, někdo má raději textilní potah. Kůže má tu výhodu, že v případě nečistot je možné ji jednoduše otřít. U textilu většinou musíme použít trochu vody a náležitý čistící prostředek. Potom jsou tu ale ještě další varianty, které mají velmi jednoduchou údržbu. Velmi pěkně vypadají nejrůznější potahy na taburety. Díky nim můžete střídat barvu taburetu třeba podle nálady. A v případě potřeby potah jednoduše hodíte do pračky. Takové potahy se dají zakoupit, ale s trochou šikovnosti si je zvládnete i ušít, uplést, či uháčkovat.

Jestliže máte rádi nevšednost, potom si kromě klasických taburetů můžete pořídit například malé sedací vaky, ať už plněné vzduchem, či kuličkami. Jsou opravdu pohodlné a v interiéru vypadají opravdu zajímavě.

Pokud ve Vašem obýváku ještě taburet chybí, potom si ho neváhejte pořídit. Umístěte ho k sedací soupravě a uvidíte, že se o něj nakonec členové domácnosti poperou. 

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen