Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Tajemství šatní skříně

Šatní skříň je jeden z nejstarších kusů nábytku. Znáte někoho, kdo nemá šatní skříň? Je to opravdová klasika. Navíc je to opravdu univerzální kus nábytku, který nemusí uchovávat jen oblečení. V mnohých domácnostech funguje i jako sekundární úložný prostor pro větší či menší drobnosti, které nemají být každý den na očích.

Rozhodující je místo

Luxus samostatné šatny není v našich končinách vůbec obvyklý, proto budete muset opravdu důkladně promyslet umístění nové skříně. Při jejím výběru bude zcela zásadní prostor, do kterého se ji chystáte postavit. Jinou skříň budete volit do dětského pokoje a jinou vyberete do ložnice či předsíně.

Pokud to bude jen trochu možné, pokuste se skříně umístit mimo hlavní pozorovací úhly. Jedná se o velký,prostorově výrazný, kus nábytku, který dokáže prostor opticky velmi zmenšit. Pokud jste opravdu limitováni, vždy si můžete vypomoci triky jako jsou například světlé materiály, absence výrazných vzorů nebo zrcadla na dveřích šatní skříně. V menších bytech jsou jedinou volbou posuvné dveře, které minimalizují nároky na prostor.  

 

 

Vnitřní vybavení

Pryč jsou doby, kdy skříň tvořila jedna šatní tyč a pár poliček. Poslední dekáda přinesla do vnitřního vybavení šatních skříní malou revoluci. Různé typy organizérů, závěsných systémů a zásuvek dokonale využijí celý prostor a umožní tak uložit větší množství svršků. 

Navíc tento prostor přestává být okupován pouze dámskou částí populace. Stále více se prosazuje i mužská část. Pánové tak mohou umístit své kalhoty na speciální kalhotový věšák nebo rozmazlovat své kravaty podobným způsobem. Vnitřní uspořádání z velké části závisí na Vašich preferencích. Pokud raději vše věšíte, je jasné, že se budete poohlížet především po šatních tyčích a odbudete se pouze pár zásuvkami či policemi například na spodní prádlo. 

Nezapomínejte ani na osvětlení celé šatní skříně. Samozřejmě jde namontovat až následně, ale komfort osvětlení, které se aktivuje automaticky po otevření dveří, oceníte již v prvních chvílích s novou skříní. Stejně tak byste měli myslet na pohodlný přístup na vrchní police, které většinou slouží pro uskladnění sezónního oblečení.  

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen