Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Těší nás rozvíjet dětskou kreativitu

Pokud jste někdy sledovali dítě zaujaté kresbou, jeho fascinaci okolním světem a snahu zobrazit to, co se mu líbí, určitě jste mu chtěli nějakým způsobem pomoci. I my víme, jak jsou dnes výtvarné potřeby drahé. Proto jsme na ně aktuálně přispěli dětem v ZŠ Písečná u Jeseníku, kterou podporujeme pravidelně.

Škola Písečná je malotřídní pro 1. až 5. ročník, momentálně vzdělává 50 dětí a zakládá si na příjemném rodinném prostředí. Za náš finanční dar v hodnotě 3 000 Kč si děti pořídí nové pastelky. Malovat budou v hodinách výtvarné výchovy, jen tak sobě pro radost a také v rámci tematických akcí. Těch se ve škole koná spousta: z posledních uveďme Koncert ZUŠ Javorník, Mikuláše, Slavnost slabikáře, Greenlife besedu nebo Drakiádu.

Malé školy bývají centrem života celé obce a je jisté, že bez finančních darů by se neobešly. Děti a učitelé jsou vděčni za cokoliv a vydají pak ze sebe opravdu maximum. A právě pro tu milou zpětnou vazbu nás těší rozvíjet dětskou kreativitu.

 

Nákupem nábytku Elegance pomáháte dětem i vy!

Pořízením nábytku z našeho e-shopu se na těchto smysluplných aktivitách podílíte i vy. Kdoví, třeba z některého z malých malířů v Písečné jednou vyroste světově uznávaný designer. V běhu každodenního života se však počítají všechny hezké dětské obrázky, které udělají radost mamince nebo babičce a budou hrdě vystaveny přinejmenším v „domácí galerii“.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen