Těší nás rozvíjet dětskou kreativitu

  • 2015-12-14
  • 0
  • Nábytek Elegance
Těší nás rozvíjet dětskou kreativitu

Pokud jste někdy sledovali dítě zaujaté kresbou, jeho fascinaci okolním světem a snahu zobrazit to, co se mu líbí, určitě jste mu chtěli nějakým způsobem pomoci. I my víme, jak jsou dnes výtvarné potřeby drahé. Proto jsme na ně aktuálně přispěli dětem v ZŠ Písečná u Jeseníku, kterou podporujeme pravidelně.

Škola Písečná je malotřídní pro 1. až 5. ročník, momentálně vzdělává 50 dětí a zakládá si na příjemném rodinném prostředí. Za náš finanční dar v hodnotě 3 000 Kč si děti pořídí nové pastelky. Malovat budou v hodinách výtvarné výchovy, jen tak sobě pro radost a také v rámci tematických akcí. Těch se ve škole koná spousta: z posledních uveďme Koncert ZUŠ Javorník, Mikuláše, Slavnost slabikáře, Greenlife besedu nebo Drakiádu.

Malé školy bývají centrem života celé obce a je jisté, že bez finančních darů by se neobešly. Děti a učitelé jsou vděčni za cokoliv a vydají pak ze sebe opravdu maximum. A právě pro tu milou zpětnou vazbu nás těší rozvíjet dětskou kreativitu.

 

Nákupem nábytku Elegance pomáháte dětem i vy!

Pořízením nábytku z našeho e-shopu se na těchto smysluplných aktivitách podílíte i vy. Kdoví, třeba z některého z malých malířů v Písečné jednou vyroste světově uznávaný designer. V běhu každodenního života se však počítají všechny hezké dětské obrázky, které udělají radost mamince nebo babičce a budou hrdě vystaveny přinejmenším v „domácí galerii“.

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
559
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter