Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Těší nás rozvíjet dětskou kreativitu

Pokud jste někdy sledovali dítě zaujaté kresbou, jeho fascinaci okolním světem a snahu zobrazit to, co se mu líbí, určitě jste mu chtěli nějakým způsobem pomoci. I my víme, jak jsou dnes výtvarné potřeby drahé. Proto jsme na ně aktuálně přispěli dětem v ZŠ Písečná u Jeseníku, kterou podporujeme pravidelně.

Škola Písečná je malotřídní pro 1. až 5. ročník, momentálně vzdělává 50 dětí a zakládá si na příjemném rodinném prostředí. Za náš finanční dar v hodnotě 3 000 Kč si děti pořídí nové pastelky. Malovat budou v hodinách výtvarné výchovy, jen tak sobě pro radost a také v rámci tematických akcí. Těch se ve škole koná spousta: z posledních uveďme Koncert ZUŠ Javorník, Mikuláše, Slavnost slabikáře, Greenlife besedu nebo Drakiádu.

Malé školy bývají centrem života celé obce a je jisté, že bez finančních darů by se neobešly. Děti a učitelé jsou vděčni za cokoliv a vydají pak ze sebe opravdu maximum. A právě pro tu milou zpětnou vazbu nás těší rozvíjet dětskou kreativitu.

 

Nákupem nábytku Elegance pomáháte dětem i vy!

Pořízením nábytku z našeho e-shopu se na těchto smysluplných aktivitách podílíte i vy. Kdoví, třeba z některého z malých malířů v Písečné jednou vyroste světově uznávaný designer. V běhu každodenního života se však počítají všechny hezké dětské obrázky, které udělají radost mamince nebo babičce a budou hrdě vystaveny přinejmenším v „domácí galerii“.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen