Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Tipy, v jakém stylu vyzdobit vánoční stůl

Snad nejhezčím momentem Vánoc je, když se celá rodina sejde u bohatě prostřeného štědrovečerního jídelního stolu. Zdařile připravená sváteční tabule je ideální příležitostí k tomu, jak navodit tu pravou vánoční atmosféru. Existuje nemálo tipů a nápadů, jak toho docílit. Podle čeho si ale vybrat?

Záleží především na vkusu stolovníků, jestli se rozhodnou pro tradiční prvky, nebo jestli svůj stůl zahalí do modernější výzdoby. Nikdy byste ale neměli zapomenout na delší ubrus a na dostatek místa pro sváteční hostinu. Nechejte se inspirovat a vyberte si, v jakém stylu letošní Vánoce prožijete Vy.

Tradiční rodinné stolování

Přesně takové, jak jej známe i od svých babiček a maminek. Nese se v duchu zelené a červené barvy, které spolehlivě navozují nezaměnitelný pocit Vánoc. Tradiční tabule jde ruku v ruce s přírodními motivy, jako jsou ozdobené větvičky, červenozelený adventní věnec, barevné jmelí a také krásný svícen. Do přípravy takové tabule můžete snadno zapojit i děti. Dekorační prvky v těchto tradičních barvách budou díky jejich nadčasovosti milovat všechny generace a jídelní stůl bude vypadat naprosto originálně.

Štědrovečerní hostina v moderním pojetí

Pokud se Vám klasická rodinná tabule za těch pár let trochu okoukala a toužíte vyzkoušet něco jiného, zkuste méně tradiční kombinace barev. Velice efektní může být neokoukaná černá v kombinaci se stříbrnou, které dodají tabuli dotek luxusu. Tyto barvy přímo skvostně vyniknou třeba na saténových doplňcích, jako je ubrus nebo šité ozdoby. Originálně můžete pojmout i samotné nádobí a zvolit zajímavé hranaté talíře i misky na polévku.

Pohádkově třpytivé Vánoce

Jestliže se necítíte ani na tradiční ani na moderní pojetí sváteční tabule, zkuste sáhnout po kompromisu. Nechejte se unést harmonií třpytu a luxusu v podobě zlaté nebo stříbrné. Doplňků najdete víc než dost. Takový stříbrný svícen, který je poset třpytkami a odráží světlo, dokáže navodit až pohádkovou atmosféru zimy. Stejně jako stříbrné příbory a talíře s drobnými motivy. Zlatá je zase odjakživa symbolem přepychu a není třeba se bát kýčovitosti. Naaranžujte na vánoční tabuli skleničky se zlatým hrdlem, ve kterých tančí plamen svíčky, nebo pozlacené jmelí ve vkusné váze. Myslete přitom však na to, aby byly dekorace na stole umístěny šikovně – tak, aby nikomu nepřekážely ve výhledu.

Výzdoba podle Vás

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli motiv, je důležité, abyste se u večeře cítili dobře a aby na stole zbyl dostatek místa na všechno to báječné jídlo. Nebojte se experimentovat a kombinujte jednotlivé styly mezi sebou. Fantazii se přece meze nekladou, a tím spíše ne o Vánocích. Ať docílíte okamžiku, který bude pro všechny jedinečný, netradiční a zapamatovatelný po mnoho dalších let.

KRÁSNÉ VÁNOCE!

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen