Dny dopravy zdarma DOPRAVA ZDARMA Od 4 000,- Kč a NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce brzy končí...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Trendy v koupelnovém nábytku

Nábytek v koupelně často musí sloužit po celou dobu životnosti tohoto prostoru. A jelikož je rekonstrukce koupelny velmi finančně náročná záležitost, slouží i nábytek mnoho let. Často se ale stane, že například z důvodu špatného zpracování budete muset ten či onen kus vyměnit. A proč nejít s dobou. V koupelně nemusí být jen bílá!

 

Samozřejmě vždy záleží na konkrétním prostoru a majiteli. Do koupelen v panelových domech se bude černý koupelnový nábytek umísťovat poměrně složitě, ale i to je možné. Co je tedy aktuálně v kurzu? Jak vypadá současná moderní koupelna?

Luxusní tmavý prostor

Existují dva trendy, které jsou již několik let v koupelnách patrné. Tím prvním je již zmiňovaná černá a to v kombinaci s metalickými barvami - především pak zlatou. Tyto varianty mají navodit pocit luxusu těch nejhonosnějších lázní v těch nejluxusnějších hotelech. Velkoformátové obklady pak pocit čistoty. Tmavá či dokonce černá koupelna asi nebude pro každého, ale jde s tím pracovat. Můžete si například jako základ vzít zlatou či tmavě-hnědou barvu a od ní vystavět celý prostor. Černou si můžete nechat pouze na podlahu. I takový prostor jistě navodí luxusní dojem.
 
 

Skandinávský styl

Druhým trendem je severská čistota. Dalo by se říci, že je to pravý opak přechozího stylu. Zjednodušeně řečeno se jedná o bílou (či jinou světlou barvu) v kombinaci se dřevem. Hitem se pak stala kombinace betonu (betonové stěrky) a světlého dřeva. Takto minimalisticky pojatý prostor opět nemusí být pro každého. Pokud ale máte světlou koupelnu, zkuste nejprve všechny doplňky, háčky a věšáky vyměnit za dřevěné. Buďte důslední. Nenechte v koupelně nic kovového (samozřejmě kromě sprchy a baterií). Staré věci nevyhazujte a uschovejte je, pokud se k nim budete chtít vrátit. Pokud se Vám ale dřevo zalíbí, tak můžete pokračovat a dřevěné obložení použít třeba na vanu nebo na podlahu.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Od 4 000 Kč
po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen