Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Trendy v koupelnovém nábytku

Nábytek v koupelně často musí sloužit po celou dobu životnosti tohoto prostoru. A jelikož je rekonstrukce koupelny velmi finančně náročná záležitost, slouží i nábytek mnoho let. Často se ale stane, že například z důvodu špatného zpracování budete muset ten či onen kus vyměnit. A proč nejít s dobou. V koupelně nemusí být jen bílá!

 

Samozřejmě vždy záleží na konkrétním prostoru a majiteli. Do koupelen v panelových domech se bude černý koupelnový nábytek umísťovat poměrně složitě, ale i to je možné. Co je tedy aktuálně v kurzu? Jak vypadá současná moderní koupelna?

Luxusní tmavý prostor

Existují dva trendy, které jsou již několik let v koupelnách patrné. Tím prvním je již zmiňovaná černá a to v kombinaci s metalickými barvami - především pak zlatou. Tyto varianty mají navodit pocit luxusu těch nejhonosnějších lázní v těch nejluxusnějších hotelech. Velkoformátové obklady pak pocit čistoty. Tmavá či dokonce černá koupelna asi nebude pro každého, ale jde s tím pracovat. Můžete si například jako základ vzít zlatou či tmavě-hnědou barvu a od ní vystavět celý prostor. Černou si můžete nechat pouze na podlahu. I takový prostor jistě navodí luxusní dojem.
 
 

Skandinávský styl

Druhým trendem je severská čistota. Dalo by se říci, že je to pravý opak přechozího stylu. Zjednodušeně řečeno se jedná o bílou (či jinou světlou barvu) v kombinaci se dřevem. Hitem se pak stala kombinace betonu (betonové stěrky) a světlého dřeva. Takto minimalisticky pojatý prostor opět nemusí být pro každého. Pokud ale máte světlou koupelnu, zkuste nejprve všechny doplňky, háčky a věšáky vyměnit za dřevěné. Buďte důslední. Nenechte v koupelně nic kovového (samozřejmě kromě sprchy a baterií). Staré věci nevyhazujte a uschovejte je, pokud se k nim budete chtít vrátit. Pokud se Vám ale dřevo zalíbí, tak můžete pokračovat a dřevěné obložení použít třeba na vanu nebo na podlahu.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen