Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Úložné systémy v ložnici

Málo kdo si může dovolit “luxus” v podobě ložnice vybavené pouze postelí, nočními stolky a nějakým tím solitérem. V českých podmínkách plní ložnice i další funkce. Často se v ní musí najít místo na pracovní koutek nebo prostor pro skladování veškerého oblečení.

Kdysi dávno jsem zaslechl poučku, že v místnosti, ve které se spí, by se nemělo uchovávat šatstvo. Důvodem jsou fosfáty a další škodlivé látky, které se z prádla odpařují. Zní to logicky, ale stejně logické je si pořídit prací prášek, který nebude tyto látky obsahovat…

Pár pravidel na začátek

Pokud plánujete v ložnici skladovat oblečení, rozhodně sáhněte po skříni. Otevřené police či skladovací systémy nejsou pro tento typ umístění vhodné. U skříní volte neprůhledné dveře. Vyhnete se tak dojmu neuspořádaného prostoru a ušetříte si i hodně práce s perfektními komínky.

Zrcadla na skříních mohou být dobrým nápadem, pokud máte velký prostor. Jinak je nevyužijete - nebudete se moci prohlédnout s dostatečným odstupem. Ano, mohou prostor opticky zvětšit, ale nezapomínejte, že budou odrážet vše, co je v místnosti - to znamená třeba i neustlanou postel, věci pod ní a další drobnosti….

 

Vestavěna či volně stojící

Při této volbě záleží na prostoru. Mnoho domácností si s výhledem na maximalizaci úložného prostoru naplánuje doslova monstrózní vestavěnou skříň, kterou následně zaplní vším možným i nemožným. Před volbou skříně si pečlivě projděte vše, co budete chtít uskladnit. Je to i výborná příležitost, jak se zabavit věcí, které nepotřebujete.

Volně stojící skříně mají tu výhodu, že opticky nezabírají tolik prostoru. Jistě, je to velký kus nábytku. Ale pokud správně vyberete barvu dveří a správně skříň umístíte, může v prostoru fungovat i jako solitér.

V dnešní době je velmi snadné najít tu správnou skříň na eshopu a pořídit si tak šatní skříň s posuvnými dveřmi levně a rychle.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen