Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Vhodné doplňky do koupelny aneb jak si koupelnu zútulnit levně a rychle

Koupelna je místnost, ve které bychom měli relaxovat. Abychom se v ní cítili příjemně, musíme si ji vybavit podle svých představ. Samozřejmě kromě nábytku, vany a umyvadla jsou to právě doplňky, které dodají vaší koupelně duši. V této malé místnosti platí jedno zlaté pravidlo, které říká, že méně je někdy více. Dáme vám pár tipů, jak na to!

 

Na maličkostech záleží

Koupelnové doplňky umí skutečné divy. Dokážou jemně potlačit určité nedostatky a zároveň vyzdvihnout přednosti, kterými vaše koupelna disponuje. Při výběru doplňků je třeba brát ohled na velikost a zařízení koupelny, na váš osobitý vkus a také finanční možnosti. Lidé dnes kladou na koupelnu velký důraz, v rodinných domech obvykle nechybí alespoň dvě koupelny, protože jedna mnohdy nestačí. Moderní koupelna v sobě ukrývá funkčnost s elegancí a komfortem. Nejde pouze o místnost, ve které se umyjeme a vyčistíme si zuby, ale o relaxační prostor, který je zároveň naší vizitkou. A právě vhodně zvolené doplňky dokážou doslova zázraky.

 

Fantazii se meze nekladou

Záleží jen na vás, jakými doplňky svou koupelnu vybavíte. Nejvhodnější je skloubit praktičnost a eleganci. V koupelně se neobejdete bez zásobníku na mýdlo, kalíšků na zubní kartáčky, budete potřebovat poličky a samozřejmě také předložku před vanu či sprchu. S tím vším si můžete dokonale pohrát a vše sladit v jednoduchý celek. Zkuste co nejvíce sladit barvy a motivy koupelnových doplňků s barevným provedením stávající sanity, dlažby a obkladů. A jsou to právě již zmíněné dávkovače na mýdlo, kalíšky a držáky na zubní kartáčky, které lze krásně sjednotit a vtisknout tak koupelně osobitý design.

Aktuálním trendem v oblasti koupelnových doplňků jsou přírodní motivy, které jsou velmi oblíbené. A vězte, že tyto doplňky se hodí do každé koupelny. Aktuálně jsou moderní čisté a jednoduché linie, které symbolizují praktickou klasiku. Barevná či stylová proměna koupelny je velmi zábavná a můžete se do ní pustit častěji. Stačí jen změnit doplňky a máte rázem nový nádech „staré“ koupelny. Není potřeba kupovat vše nové, mnohdy stačí jen vyměnit předložky a závěsy, sjednotit s nimi barvu ručníků a inovace je na světě.

 

Vyšperkujte si svou koupelnu podle sebe

V malé koupelně to s doplňky příliš nepřehánějte a raději se více zaměřte na to, co je nezbytné. Pokud však máte větší prostor, můžete i více experimentovat. Živé květiny do koupelny nepatří, můžete si tam ale umístit sušené nebo umělé. Jestliže rádi cestujete a vozíte si suvenýry v podobě sošek nebo váziček, umístěte si jich pár také do koupelny, ale vždy myslete především na bezpečí a komfort. Nikdy nedávejte vázu na frekventované místo. Pro milovníky klasiky nabízí současný trh nadčasové nerezové doplňky, které vynikají více po praktické stránce. A samozřejmě nezapomínejte na zrcadlo, které tvoří neodmyslitelnou součást každé koupelny. Zvolte originální kousek, který celou místnost doslova rozsvítí.

 

Zdroje:

http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/koupelna

http://www.living.cz/koupelna/moderni-koupelnove-doplnky

http://www.chytre-bydleni.cz

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen