Vhodné doplňky do koupelny aneb jak si koupelnu zútulnit levně a rychle

  • 2015-11-27
  • 0
  • Nábytek Elegance
Vhodné doplňky do koupelny aneb jak si koupelnu zútulnit levně a rychle

Koupelna je místnost, ve které bychom měli relaxovat. Abychom se v ní cítili příjemně, musíme si ji vybavit podle svých představ. Samozřejmě kromě nábytku, vany a umyvadla jsou to právě doplňky, které dodají vaší koupelně duši. V této malé místnosti platí jedno zlaté pravidlo, které říká, že méně je někdy více. Dáme vám pár tipů, jak na to!

 

Na maličkostech záleží

Koupelnové doplňky umí skutečné divy. Dokážou jemně potlačit určité nedostatky a zároveň vyzdvihnout přednosti, kterými vaše koupelna disponuje. Při výběru doplňků je třeba brát ohled na velikost a zařízení koupelny, na váš osobitý vkus a také finanční možnosti. Lidé dnes kladou na koupelnu velký důraz, v rodinných domech obvykle nechybí alespoň dvě koupelny, protože jedna mnohdy nestačí. Moderní koupelna v sobě ukrývá funkčnost s elegancí a komfortem. Nejde pouze o místnost, ve které se umyjeme a vyčistíme si zuby, ale o relaxační prostor, který je zároveň naší vizitkou. A právě vhodně zvolené doplňky dokážou doslova zázraky.

 

Fantazii se meze nekladou

Záleží jen na vás, jakými doplňky svou koupelnu vybavíte. Nejvhodnější je skloubit praktičnost a eleganci. V koupelně se neobejdete bez zásobníku na mýdlo, kalíšků na zubní kartáčky, budete potřebovat poličky a samozřejmě také předložku před vanu či sprchu. S tím vším si můžete dokonale pohrát a vše sladit v jednoduchý celek. Zkuste co nejvíce sladit barvy a motivy koupelnových doplňků s barevným provedením stávající sanity, dlažby a obkladů. A jsou to právě již zmíněné dávkovače na mýdlo, kalíšky a držáky na zubní kartáčky, které lze krásně sjednotit a vtisknout tak koupelně osobitý design.

Aktuálním trendem v oblasti koupelnových doplňků jsou přírodní motivy, které jsou velmi oblíbené. A vězte, že tyto doplňky se hodí do každé koupelny. Aktuálně jsou moderní čisté a jednoduché linie, které symbolizují praktickou klasiku. Barevná či stylová proměna koupelny je velmi zábavná a můžete se do ní pustit častěji. Stačí jen změnit doplňky a máte rázem nový nádech „staré“ koupelny. Není potřeba kupovat vše nové, mnohdy stačí jen vyměnit předložky a závěsy, sjednotit s nimi barvu ručníků a inovace je na světě.

 

Vyšperkujte si svou koupelnu podle sebe

V malé koupelně to s doplňky příliš nepřehánějte a raději se více zaměřte na to, co je nezbytné. Pokud však máte větší prostor, můžete i více experimentovat. Živé květiny do koupelny nepatří, můžete si tam ale umístit sušené nebo umělé. Jestliže rádi cestujete a vozíte si suvenýry v podobě sošek nebo váziček, umístěte si jich pár také do koupelny, ale vždy myslete především na bezpečí a komfort. Nikdy nedávejte vázu na frekventované místo. Pro milovníky klasiky nabízí současný trh nadčasové nerezové doplňky, které vynikají více po praktické stránce. A samozřejmě nezapomínejte na zrcadlo, které tvoří neodmyslitelnou součást každé koupelny. Zvolte originální kousek, který celou místnost doslova rozsvítí.

 

Zdroje:

http://www.prozeny.cz/magazin/bydleni-a-zahrada/koupelna

http://www.living.cz/koupelna/moderni-koupelnove-doplnky

http://www.chytre-bydleni.cz

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
645
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter