Doprava zdarma, Víkendové rozvozy SLEVY AŽ 50% Platí pro vybrané produkty. Rozvoz nábytku včetně VÍKENDU - Neváhejte ani minutu...
Ještě pár dní...
Ještě pár dní...

Vybíráte vhodnou smart televizi do interiéru?

Přišel čas na nákup televize? Chcete, aby byla nejen kvalitní, ale také zapadla do vašeho interiéru? Nechte se inspirovat a umístěte televizi co nejlépe.

Která domácnost dnes nemá televizi? A nejen v obývacím pokoji, ale i v ložnici, dětském pokoji, či dokonce v kuchyni. Jestli je vhodné mít TV i v jiné místnosti, než je obývací pokoj, tak to je jiné téma.

 

Nás spíš zajímá, jakou televizi do interiéru vybrat?

Nabídka televizí rozhodně není omezenou záležitostí. Můžete si vybírat televize od výmyslu světa. Kromě samotné velikosti je rozhodující nejen značka, ale také typ. Můžete mít LCD, LED, plazmovou, smart atd. I když se to nezdá, je to dost výrazný prvek zařízení, který lidské oko opravdu nepřehlédne. 

Při výběru je rozhodující samozřejmě samotný prostor, ale také vzdálenost mezi vámi a televizí při jejím sledování. Není to kvůli tomu, abyste si nekazili oči, jak se odjakživa říká, ale kvůli tomu, abyste měli v dosahu celý obraz.

Dále výběr ovlivňují jednotlivé funkce. U smart televizí máte k dispozici kromě programů také připojení k internetu, možnost prohlížení fotografií, či stahování dalších užitečných aplikací.

 

Další otázkou je samotné umístění televize.

V moderně zařízeném interiéru jí můžete položit na TV stolek, přímo na vyhrazené místo v obývací sestavě nebo pověsit na zeď. Počítá se s ní v každé domácnosti, a proto i nábytek se přizpůsobuje těmto potřebám.

Pokud máte dům zařízený ve specifickém stylu, do kterého se televize moc nehodí, ale přesto o ni nechcete přijít, nechá se jednoduše zabudovat do nábytku a překrýt posuvnými, či otevíracími dvířky. Také jí můžete pověsit na zeď a obklopit obrazy, aby působila jako další dekorace a ani si nevšimnete, že je součástí interiéru.

I barva nábytku ovlivňuje celkové vnímání televize v prostoru. Pokud zvolíte světlý nábytek a postavíte mezi něj černou televizi, tak se pozornost okamžitě strhne právě na televizi. Můžete to obelstít doplňky a dekoracemi v černé barvě nebo zvolit kombinace nábytku černá a bílá, či jiné tmavší odstíny. Samozřejmě, že v rámci možností a toho co se vám líbí. Televize váš vkus a představy nemůže nijak ovlivnit.

K televizi patří také další elektronika jako CD nebo DVD přehrávače, hifi věž a další. Jejich umístění záleží na možnostech interiéru a obvykle jsou součástí přizpůsobených TV stolků a obývacích sestav, které vyhrazují zvláštní poličky a skříňky pro tento účel.

Tak jako je důležitá péče o nábytek tak i elektronika je skvělým lapačem prachu. Na TV obrazovky jsou nejlepší hadříky z mikrovláken. Pro zašlou špínu jsou vhodné vlhčené ubrousky speciálně určené pro obrazovky. Různé přehrávače nestačí očistit pouze povrchově, prach se dostává hlavně dovnitř. K čištění vnitřní mechaniky slouží čistící CD. Celkově jsou na trhu k dispozici speciální produkty pro šetrnou péči o elektroniku. A nejlepší péče je pravidelná péče.

Nenechte si ujít žádnou výhodnou akci

Zaregistrujte se k bezplatnému zasílání novinek a akcí z našeho obchodu přímo na váš email.

Dovoz zdarma

Na vybrané produkty
 po celé ČR

Výnos

Nábytek vám vyneseme
až do bytu

Splátkový prodej

Nakupte
na splátky

Nízké ceny

Garance trvale
nízkých cen