VYHODNOCENÍ MEGA SOUTĚŽE - Vyfoťte svůj interiér

  • 2016-01-25
  • 0
  • Nábytek Elegance

Přinášíme Vám VYHODNOCENÍ naší interiérové MEGA soutěže, která probíhala od 1. listopadu až do 6. ledna. Hlavní cenu nám pomáhal určit interiérový designér, pan Pavel Cahlík, další 4 ceny rozhodly celkové počty hlasů na firemním blogu a Facebooku.

Přinášíme Vám VYHODNOCENÍ naší interiérové MEGA soutěže, která probíhala od 1. listopadu až do 6. ledna. Hlavní cenu nám pomáhal určit interiérový designér, pan Pavel Cahlík, další 4 ceny rozhodly celkové počty hlasů na firemním blogu a Facebooku. Bohužel, někteří soutěžící museli být díky nekalým praktikám diskvalifikováni. Děkujeme všem za spolupráci a pochopení.

Hlavní cena: 
Jan Božík a jeho interiér - vyhrává sedací soupravy od firmy Nábytek Elegance s.r.o.
2. cena: 
Olga Kolková a její kuchyně - vyhrává TABLET
3. cena: 
Anna Pytlíková a její obývací prostor - vyhrává SENDVIČOVAČ
4. cena:
Jana Morávková a její podkroví - vyhrává RYCHLOVARNOU KONVICI
5. cena:
Jan Novotný a jeho obývací prostory - vyhrává kuchařku LEVNÉ A RYCHLE

Hlavní výherce byl vybrán interiérovým designérem Pavlem Cahlíkem, který vystudoval ostravskou školou AveArt. Je zastáncem jednoduchého funkčního designu bez zbytečných dekorací. Navrhuje interiéry, které nemusí být za každou cenu protkané designovými ikonami. A proč si pan Božík zaslouží hlavní cenu v soutěži?

"Interiér Jana Božíka doslova vybočuje zcela jistě z řady. Ze všech zaslaných fotografií je cítit smysl pro detail a schopnost práce s barvami na velmi vysoké úrovni. Celkově působí tento interiér velmi harmonickým dojmem. Samotný interiér pana Božíka je velmi vkusně zařízen a sladěn do základních zemitých tónů. Tato výchozí pozice umožňuje poměrně snadno dekorovat interiér prakticky v jakékoliv variantě. Oceňuji, že k již zmíněným zemitým tónů p. Božík zvolil bílou a stříbrnou barvu, která na sebe tolik nepoutá pozornost. Tyto barvy decentně splynou s interiérem a přesto působí honosně a navíc dají vyniknout samotným doplňkům. Velice příjemným detailem je stejný běhoun na konferenčním stolku a jídelním stole. Stejný a přece jinak dokončený. Přesně tento typ detailů u mě vítězí na celé čáře. Drobnou, ale opravdu drobnou výtku ode mne pan Božík získává za dekorační prvky, které geograficky nezapadají do našeho regionu. Ale možná má k nim autor interiéru osobní vazbu. Poté je má výtka naprosto neopodstatněná." Pavel Cahlík

Vítězové budou kontaktováni, ale mohou nám již nyní zasílat svoje adresy a telefonní čísla zprávou na Facebook nebo emailem na soutez@nabytek-elegance.cz

*Předmět
Jméno Příjmení
E-mail Telefon
*Komentář
Antispamová ochrana
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné
Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
728
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter