Dětské pokoje pro kluky a holky

Vytvořte pro své potomky malé království

Mít dokonalý domov je snem každého z nás. Ale když na svět přijdou děti, chceme o to více vytvořit co nejlepší zázemí pro jejich vývoj a spokojený život plný radosti. A u čeho začít? Začněte tím, že jim zařídíte dokonalý dětský pokoj.

 

15278 Kč
64593 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...
Dětský pokoj IVA
Doprava zdarma
22 250 Kč
23 610 Kč

Hledáte vhodné vybavení dětského pokoje? Moderní, kvalitní, a především pestrý výběr nábytku vám pomůže snadno a efektivně zařídit dětský pokoj pro kluky i dětský pokoj pro holčičku a nelze zapomenout ani na dětský pokoj pro miminko.

Ať už máte dítě jedno, dvě či více, tak vždy se dětský pokoj nábytek přizpůsobuje nejen věku dítěte, ale také pohlaví. Díky pestrému výběru, tak snadno zařídíte dětský pokoj pro princeznu, dětský pokoj pro dvě děti, dětský pokoj pro chlapečka i pro školáky. Jednoduše to jde pak i v případě, že zařizujete jeden dětský pokoj pro kluka a holku, kdy jsou zájmy i potřeby dětí zcela rozdílné.

Dětský pokoj pro holku může mít spoustu podob podle věku i zálib dítěte. I když o celkovém vzhledu a uspořádání obvykle rozhodují rodiče, tak přece jenom se odrazí i představy dítěte a u starších dětí již nábytek do dětského pokoje můžete vybírat společně. V případě holčičího pokoje tak převládají pestré a světlé barvy a není vyloučené, že bude převládat v dětském pokoji oranžová, růžová, žlutá či jiná světlá barva ať už na zdích, doplňcích či přímo na nábytku.

Moderní dětský pokoj můžete zařídit i klukům třeba ve stylu námořnický dětský pokoj, nebo pokud máte malého fotbalistu či hokejistu, tak i pro tento styl vyberete vhodný nábytek a doplňky a může tak vzniknout zajímavý třeba dětský pokoj zelený s fotbalovým motivem nebo modrý s prvky hokeje či dokonce námořnický dětský pokoj a podobně.

Co však dělat v případě, že jde o dětský pokoj pro dva kluky, dvě dívky nebo ještě lepší pro kluka a holku? Ani v tomto případě se nemusíte obávat, že byste nenašli vhodné řešení. Dětský pokoj sestava je oblíbeným řešením, kdy šetříte prostor a zároveň dopřejete dětem spoustu úložných i odkládacích prostor. Nemusíte tak všechno pořizovat dvakrát. V každém případě můžete snadno pokoj rozdělit podle zájmů i pohlaví dětí a zařídit tak dětský pokoj fialová zelená či šedo růžový dětský pokoj a každé z dětí bude mít to svoje.

Můžete tak nejen zařídit dětský pokoj levně a přes to moderně a kvalitně, ale vybrat si nábytek i podle toho, jestli jde o podkrovní dětský pokoj, dětský pokoj s šikminou, velký i malý dětský pokoj. A co víc, díky rozmanité nabídce můžete zařídit dětský pokoj podle feng shui.