Levné patrové postele, palandy

Jak vyřešit nedostatek prostoru v dětském pokoji?

Život nám předkládá různé výzvy k vyřešení. Jednou z těch příjemnějších je, jak zařídit dětský pokoj, když máme více než jednu ratolest tak, aby každé dítě mělo své místo, svůj prostor. Pokoj těžko více rozšíříte, musíte proto stavět do výšky. Jak, ptáte se? Odpověď je jednoduchá. Patrové postele vám pomohou vyřešit vaše dilema!

 

34196 Kč
52769 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...

Potřebujete vyřešit prostory malého dětského pokoje či jiné místnosti nebo zajistit více lůžek na spaní? Dětské patrové postele nebo patrové postele pro dospělé efektivně vyřeší prostor, spaní i design.

Patrové postele pro děti jsou velice populárním nábytkem, který ocení děti i dospělí. Nejen, že můžete tímto způsobem vyřešit prostor malého dětského pokojíčku, ale i místa na psaní pro sourozence či případné nocležníky. Dětské palandy a patrové postele jsou pro děti nejen vidinou odpočinku, ale i dobrodružství, protože právě dětské dvoupatrové postele jsou skvělým cílem pro zábavu.

Výjimkou nejsou ani patrové postele pro 3 děti, patrové postele s úložným prostorem, patrové postele s psacím stolem, patrové postele do L, patrové postele rozkládací či patrové postele se skříní či zcela netradiční patrové postele. Nechybí ani dětské patrové postele se schody. Výrobci jednoduše myslí na všechny požadavky a představy a dokážou pochopit i svět dětí, které pro zábavu uvítají vše, co se nějak liší. A hlavně se v takových postelích dokonale usíná.

Patrové postele z masivu jsou skvělým řešením nejen pro dětské pokoje, ale i do pokojů, které budou sloužit jak dětem, tak i dospělým. Jde nejen o domácnosti, ale i chaty, chalupy či ubytovací zařízení, v kterých místa na spaní je potřeba vždy o něco více. Levné patrové postele efektivně vyřeší prostor i dostatek lůžek pro všechny nocležníky.

Kromě toho, že si můžete pořídit postele palandy pro dospělé i děti, tak důležité jsou také materiály, které jsou zárukou odolnosti a dlouhé životnosti. Můžete si tak vybrat dětské patrové postele z masivu i pro dospělé a také patrové postele kovové.

A aby toho v nabídce nebylo málo, tak manžele a partnery zajisté příjemně překvapí patrové manželské postele. Dostatek prostoru na všech stranách a k tomu kvalitní patrové postele dvoulůžko. Najde se však nejen stará známá tradice a patrové postele pro dva, ale i patrové postele pro tři. Jednoduše lze tak splnit i nejnáročnější požadavky.

Patrové postele do malého bytu, ale i toho velkého jsou populárním řešením, které jen tak neomrzí a do interiéru vždy přinese i něco navíc.