Pohovka rozkládací NATY

32% Sleva
Tento produkt se již neprodává

Elegantní rozkládací pohovka NATY

Po náročném pracovním dni chcete pouze v klidu odpočívat. Jak vybrat takovou pohovku, která Vám zajistí ten správný relax? Co rozkládací pohovka NATY? Prioritou je pohodlnost a zdraví. Designéři navíc rádi popouštějí u tohoto kusu nábytku uzdu své fantazii, tudíž nabídka je opravdu různorodá. Pohovku přece jen nevyměníte tak snadno jako polštář, proto by její vzhled měl být nadčasový. Lepší je dodat originalitu textilními doplňky, které lze snadno změnit. Výběr pohovky se může jevit na první pohled jako jednoduchá záležitost, ale není to tak úplně pravda. Pohovka se stává místem, kde trávíte nejvíce volného času, proto by Vám měla 100% vyhovovat. Správná pohovka by Vám tedy měla doslova a do písmene sednout. Kromě kvality, stability a materiálu sledujte také funkčnost pohovky. Mezi základní funkce pohovek patří možnost rozložení a také velikost úložného prostoru a jeho snadná dostupnost. Trendem sedacích souprav je snadné ovládání všech dostupných funkcí. Pokud tedy chcete pohovku rozložit a natáhnout se k televizi nebo ustlat návštěvě, neměl by tento proces zabrat více než pár minut. Pohovka NATY bude ideálním doplňkem i do studentského nebo dětského pokoje.

  • šířka: 212 cm Výška: 80 cm Hloubka: 77 cm
  • plocha lůžka: 180 x 150 cm
  • potahový materiál vyberte níže

Pokud neoznačíte orientaci rohu sedací soupravy a potahový materiál pod obrázkem níže, bude Vám dodán automaticky první zaznačený.

Tento produkt je zařazen v kategorii / kategoriích

Rozměry šíř/výš/hl. 212/80/77 cm
Záruční doba 24 měsíců
Rozkládací ano
Doba dodání - orientačně 3-6 týdnů
Kód produktu IM1155
Vyobrazené provedení NELZE
Zboží v demontu ne
Doprava 450 Kč
Výnos od* 1000 Kč

* Dané položky lze doobjednat, nejsou však povinné. Výnos máte ZDARMA až za první dveře! Cena dopravy je platná pro celou ČR.

Kategorie nábytku
12 300
produktů
Celkový počet produktů v nabídce.
140
novinek
Počet nově přidaných produktů do naší nabídky.
529
zákazníků
Počet nyní nakupujících zákazníků.
Zasílání novinek

Přihlaste se k odběru novinek a my Vás budeme pravidelně informovat o zajímavých akcích, slevách a novinkách.

Poslední newsletter