Levné moderní rozkládací pohovky

Rozkládací pohodlí pro vaši relaxaci

Přestěhovat se do menšího bytu není nic jednoduchého, protože jste byli zvyklí na prostor a teď najednou není? Potřebujete nějakou pěknou pohovku, která by byla ovšem rozkládací a dobře jste se na ní vyspali? Potom bychom pro vás měli skvělou nabídku, díky které budete spokojeni a užijete si pohodlí více než dost.

17710 Kč
58388 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...
Pohovka MONY
-52%
Doprava zdarma
57 273 Kč
27 462 Kč

Chcete mít moderní posezení nejen ve velkém, ale i malém bytě? Využít veškeré možnosti na sezení i spaní, a ještě si dopřát moderní design? Rozkládací pohovky s úložným prostorem splní veškerá očekávání a potřeby.

Pohovky levně skvěle poslouží i jako rozkládací pohovky na každodenní spaní. Můžete je tak efektivně využít v malých bytech, na chatách i chalupách a ušetřit tak místo. Kromě toho získáte i úložné prostory, kterých nikdy není dost a vždy se nějaké místo navíc skvěle hodí.

Levné rozkládací pohovky navíc slouží i jako jedinečná ozdoba interiéru a dokážou tak prostředí zpestřit svým designem. Moderní rozkládací pohovky si můžete pořídit nejen do obývacích pokojů, ale také do ložnic, dětských pokojů, předsíní či dokonce pohovky k jídelnímu stolu.

Rozkládací pohovky na trvalé spaní dokážou plnohodnotně zastoupit postele, sedací soupravy, a ještě vám dopřát úložné prostory, do kterých snadno uložíte třeba lůžkoviny. Podle svých představ a možností si tak můžete pořídit klasické pohovky, ale také retro pohovky, rohové pohovky, modulové pohovky, dětské pohovky levně či luxusní rozkládací pohovky.

Moderní pohovky a gauče najdou využití i v netypických prostorech, jako jsou třeba kanceláře či prostory poskytující různé služby. Kancelářské pohovky poskytnou pohodlí a zdokonalí design formálního prostředí.

Nejlevnější rozkládací pohovky můžete vybírat podle rozměrů, materiálů i barev a vybrat si tak i různé potahy na pohovky, které uspokojí vaše představy. Levné pohovky výprodej vám zase ušetří vaše peněženky, a ještě si vyberete podle svého vkusu třeba i rozkládací pohovky do 5000 Kč.

Kvalitní české pohovky jsou vyráběné tak, aby výběr dokázal uspokojit i náročné požadavky zákazníků a nábytek pohovky tak našel využití v širokém spektru domácností a dalších interiérech.