Levné postele s úložným prostorem

Chytré řešení pro chytré hlavičky

V dnešním světě lze udělat ledasco. Co ale nezměníte je výměra vašeho bytu. Ten zůstane stále stejně prostorný, jedině snad přestěhování do většího pomůže. Nebo možná pomůže chytrá řešení, kterých je ostatně náš web plný. Jedním z nich jsou postele s úložným prostorem, které poskytnou místo navíc.  

11234 Kč
51668 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...

Zařizujete ložnici nebo dětem dětský či studentský pokoj a vybíráte vhodné řešení postelí? Nejen kvalita a moderní design hrají při výběru důležitou roli, ale i šetření prostoru a dostatek úložného místa. Proto vás příjemně překvapí levné postele s úložným prostorem.

Postele z masivu s úložným prostorem jsou nábytkem z vysoce kvalitního materiálu, který poskytne uživatelům různé modely lůžek s dlouhou životností pro zařízení ložnic i dětských a studentských pokojů. Dřevěné postele s úložným prostorem nabízejí nejen řešení pro ničím nerušený odpočinek a spánek, ale také řešení místa, protože získáte úložné prostory navíc vhodné pro malé i velké byty.

Masivní postele s úložným prostorem 90x200 či postele s úložným prostorem 180x200, postele s úložným prostorem 140x200 nebo postele s úložným prostorem 160x200 nabízejí pestrý výběr podle potřebných rozměrů. Můžete si tak pořídit nejen varianty jednolůžkové, ale i dvoulůžkové postele s úložným prostorem a dále třeba i vyvýšené postele s úložným prostorem.