Nábytek do předsíně

Elegantní řešení pro uložení vašich bot, deštníků i kabátů

Rádi bychom vám nabídli báječné řešení pro váš byt či dům. Každý domov totiž potřebuje mít dostatek odkládacích a úložných prostor. A začíná to už po otevření vchodových dveří. Potřebujete, abyste měli kam odložit své boty, potřebujete si pověsit kabát, odložit deštník či klobouk nebo čepici? Předsíně z naší nabídky vám v tomhle všem a v mnoha dalších věcech vyhoví! Chtěli byste vědět, co jsou ty další věci?

1342 Kč
20026 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...

Toužíte po dokonale zařízené domácnosti a záleží vám na každém detailu? Nezapomeňte ani na předsíň a pořiďte si kvalitní nábytek do předsíně a další doplňky.

Předsíně jsou vstupní vizitkou každé domácnosti a dělají první a velice důležitý dojem. Proto je potřebné se pečlivě zaměřit na vybavení předsíně.

Díky pestrému výběru si můžete zařídit moderní předsíně i předsíně s nádechem historie, retro či jednoduše dle konkrétního stylu a vkusu. Každá předsíň kromě dokonalého designu musí splňovat také funkčnost a účelovost.

Jde nejen o vstupní prostor do interiéru, ale také o prostor odkládací a ukládací, ve kterém končí obuv, bundy, kabáty, deštníky a další věci. Vítají se tady hosté a připravují odchody do práce, školy, na výlety, nákupy či dovolenou. Není zde potřeba příliš mnoho nábytku, ale zařízení, které splní svůj účel, a ještě zajistí dokonalý design předsíně.

Pojďme tedy pěkně po pořádku a podívejme se zblízka, co v žádné předsíni nemůže chybět.

Určitě nemůže chybět zrcadlo do předsíně. Nejlépe velké a elegantní, které dokáže zabrat celou postavu a poskytnout komfort při posledních úpravách před odchodem. Dalším důležitým prvkem je vhodná komoda do předsíně. Podle velikosti prostoru si můžete vybrat malé i velké kousky, které mají šuplíky, skříňky či police.

Tradicí, která je pořád v kurzu, je nástěnný věšák do předsíně. Je moderní, praktický a plní i účel designový, protože si můžete vybírat hned z několika variant provedení i barevných odstínů.

Co oceníte jako domácí, a i vaši hosté, tak to jsou moderní sedací lavice do předsíně. Umožní nejen pohodlné sezení, ale především jsou praktické při obouvání, protože nemusíte u toho stát a zachováte si tak i nějakou důstojnost. A co víc, můžete si pořídit i sedací lavice do předsíně s úložným prostorem, které efektivně vyřeší hned několik věcí najednou.

Oblíbenosti v předsíních se těší praktické věšákové stěny do předsíně a také šatní skříň do předsíně. Dostatek úložných i odkládacích prostor a zároveň příjemný design vhodný do každé předsíně. Designové předsíně se často řeší na míru, takže nechybí skříně do předsíně na míru ani sestava do předsíně z masivu na míru. 

Zvlášť si dle libosti můžete pořídit také různé věšáky a háčky do předsíně či zcela jednoduchou lavičku do předsíně, která může nakonec sloužit i jako jedinečná dekorace. Díky pestrému výběru vybavení si můžete zařídit jednoduché i luxusní předsíně.