Levné psací a PC stoly

Dopřejte si při práci i relaxaci ty nejlepší podmínky

Vytvořit si ideální podmínky pro práci i odpočinek, to je jeden z hlavních důvodů, pokud si zařizujeme domov. Nakoupení veškerého vybavení a nábytku dá jistě zabrat, pokud tedy nenajdete obchodníka, který by vás zbavil velké části shánění. A takovým jsme právě my, protože vám poskytneme široký sortiment kvalitního nábytku. Nechybí nám ani psací a PC stoly, protože to je kus nábytku, který patří do každého bytu či domu. Všichni potřebujeme pracovní plochu na dělání úkolů, na čtení knih, na umístění počítače a tak podobně. A my vám ji rádi nabídneme.

2754 Kč
8100 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...
Psací stůl NELA I.
-11%
3 388 Kč
3 024 Kč
Psací stůl IVA 1
3 563 Kč
3 882 Kč
Psací stůl PEGAS II. 1
2 442 Kč
2 754 Kč
Psací stůl KAROLÍNA 6
3 370 Kč
4 643 Kč
Psací stůl DENNY 1
3 122 Kč
3 788 Kč
Psací stůl MERY 3
2 329 Kč
2 754 Kč
Psací stůl NORBIT 11
3 751 Kč
5 062 Kč
Psací stůl NETOS 13
4 324 Kč
5 371 Kč
Psací stůl - PEGAS S1
2 851 Kč
3 062 Kč
Psací stůl - AMOS 4
7 646 Kč
8 100 Kč

Zařizujete dětem dětský či studentský pokoj nebo hledáte vhodné vybavení pro domácí či firemní kancelář? Ani v jednom z těchto prostorů nemohou chybět kvalitní, a přitom levné psací a PC stoly.

Pro práci, školní povinnosti i zábavu jsou jako stvořené PC a psací stoly nábytek, které dokonale plní svůj praktický účel a k tomu přinášejí do interiéru i zajímavý design a styl. A aby byly uspokojeny veškeré potřeby a představy, tak k tomu slouží právě pestrý výběr moderního zařízení.

Dětské psací stoly jsou důležitou součástí každého dětství, a hlavně u školoupovinných dětí. Jsou praktické a dětem poskytují komfort úložných i odkládacích prostor a zároveň prostor na pohodlné psaní domácích úkolů či tvoření jako kreslení, malování, modelování a podobně. Levné psací stoly, a přitom kvalitní splní vaše očekávání a za skvělé ceny tak můžete vašim dětem pořídit rohové psací stoly, malé psací stoly, velké psací stoly, dětské psací stoly pro dva, psací stoly pro školáky, psací stoly pro studenty, dětské psací stoly rostoucí.

Psací stoly do dětského pokoje jsou nejčastějším požadavkem, a proto jsou vyráběné tak, aby splňovaly potřeby dětí a zároveň byly příjemným a estetickým zařízením dětského pokoje.

Psací a počítačové stoly se liší především tím, že PC stoly disponují kromě plochy na psaní prostorem na umístění PC a dalšími přihrádkami třeba na uložení CD, DVD a komfortní postavení klávesnice. Jinak jsou v podstatě podobné.

Moderní psací stoly pro dospělé i PC stoly jsou vhodným vybavením domácích pracoven i firemních kanceláří. Jsou vhodné pro každodenní práci a umožňují mít všechno potřebné při ruce. Jsou vybavené policemi, šuplíky i skříňkami a disponují malou či velkou plochou na psaní a používání PC.

Psací stoly výprodej vám umožní vybrat kvalitní, a přitom nejlevnější psací stoly pro děti i dospělé různých rozměrů, provedení i barev. Můžete si tak pořídit dřevěné psací stoly z masivu v různých barevných odstínech jako tradiční hnědé, ale i bílé psací stoly, šedé a další barevné kombinace.

Designové psací stoly, které zařídí prostory prakticky a také v jedinečném designu.