Levné šatní skříně s posuvnými dveřmi

Kam se vejde pohodlně veškeré vaše oblečení?

Aby mohl být život pohodlný, musí být pohodlné i bydlení. A aby bylo pohodlné bydlení, je potřeba, abychom měli dostatek úložného prostoru pro naše věci. Možná namítnete, že jich tolik nemáte, možná namítnete, že žijete skromně, ale přeci i skromný člověk musí nějak uložit všechno své oblečení. A i když jste skromní a nelibujete si zrovna v nakupování módních trendů, i vy budete mít doma něco pro události společenské, něco pro sport, něco pro volný čas a nějaké kousky jako oblečení domácí. A přeci ho nebudete mít vyskládané někde na křesle, že? Kam tedy všechny tyto věci uložit?

9045 Kč
24493 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...
Šatní skříň 200 BENY 9
9 253 Kč
14 987 Kč
Šatní skříň 150 BENY 7
7 553 Kč
11 528 Kč
Šatní skříň 120 BENY 5
6 874 Kč
10 247 Kč
Šatní skříň STELA 1
novinka
10 890 Kč
13 984 Kč

Hledáte vhodné a moderní řešení pro úložné prostory? Dostatek místa pro uložení oblečení a dalších věcí a jedinečný design vám poskytnou levné šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Skříně s posuvnými dveřmi hloubka 40 cm či skříně s posuvnými dveřmi hloubka 50 cm a další možnosti vám umožní vyřešit úložné prostory v malých i velkých bytech a rodinných domech. Dopřejete si tak komfort pořádku v domácnosti a kvalitní péči o vaše věci, které nebudou jen tak někde pohozené či překážet. Kromě toho šatní skříně s posuvnými dveřmi levně skvěle oživí interiér různými možnostmi designu a provedení jako třeba skříně s posuvnými dveřmi a zrcadlem. Vybrat si můžete i různé velikosti podle vašich možností jako šatní skříně s posuvnými dveřmi 180 cm a další.