Taštičkové matrace

Využijte neotřelé konstrukce, která vám přinese pohodlný spánek

Je snadné si zoufat, že se pořádně nevyspíte, když nemáte na čem. Ano, každý z nás má nějakou postel, válendu, gauč nebo obecně místo, kde spí. Ale zdaleka ne všichni mají kvalitní spánek. Ten vám dokáže zajistit jenom kvalitní produkt. Jeden takový vám právě nabídneme. Taštičkové matrace jsou ideální volbou pro každého, koho už nebaví věčně bolavá záda, otlačeniny a zatuhlá krční páteř.

0 Kč
100 Kč
Dny dopravy zdarma AKČNÍ CENA pro Vás na tento produkt. NEVÁHEJTE ANI MINUTU - Akce končí za...
Ještě pár dní...

Chcete si zajistit dobré spaní a již nikdy ráno nevstávat rozlámaní a bez energie? Takové zážitky jsou již minulostí, protože o vaši postel i váš kvalitní odpočinek se postarají pružinové taštičkové matrace.

Pružinové matrace taštičkové jsou podobné tradičním pružinovým a vynikají taktéž vysokou vzdušností. Kromě toho nabízejí i další výhody, o čem svědčí kladné taštičkové matrace zkušenosti. Jádro totiž obsahuje samostatně balené pružiny a bodová pružnost jednotlivých pružin dokáže dokonale kopírovat tělo. Další výhody taštičkové matrace spočívají ve vysoké elasticitě a správném podepírání těla. Z pestré nabídky si můžete vybrat taštičkové matrace 100x200 a další žádané rozměry.